tost makinası tavsiyesi

A Çevrimdışı

Adem84

Yeni Üye
26 May 2020
23
39
Ben 6 yıldır kenwood tost makinesi hg400 kullanıyorum, döküm, hiç ayar tuşu felan yok, takıyon prize çalışıyor çekiyon kapanıyor :) ful otomatik :)
Çok memnunuz yanlız sanırım satışı yok, fiyatıda çok uygundu

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ben 6 yıldır kenwood tost makinesi hg400 kullanıyorum, döküm, hiç ayar tuşu felan yok, takıyon prize çalışıyor çekiyon kapanıyor :) ful otomatik :)
Çok memnunuz yanlız sanırım satışı yok, fiyatıda çok uygundu
Aynısı var bende de, kablosu erimişti zamanla, onu değiştirdim hala kullanıyoruz 10 küsur sene oldu memnunuz ama işte endüstri tipleri eskiden beri ilgimi çekiyor

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
ciddi ciddi sayı belirtmemiz lazım iş arkadaşımda alacak ? yarın n11 deki satıcıya birde üretici firmaya sorucam.Ama kendi sitesinde daha pahalıydı en son baktığımda.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hepinizi ilgi ve gülümseyerek okudum, hele mert ile özgüre bastım kahkahayı,bizde vardı ,elektrikli belki 50 yıllık,hem de döküm,rezistans teli boncukluydu ,tel yandığında gidip alıyorduk ,kendimiz takıp devam sandaviçe,annem rahmetli, kurra çekmişti 4 kardeş arasında ,bana çıkmıştı tost makinası :)
Çünkü hepimiz istiyorduk"benim olsun" diye ,annem de hepimizin adını bir kağıda yazıp tombala gibi kurra çekmişti ,kavga etmeyelim diye :)
Neler hatırlattınız bana neler ?

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Güncel ürünler üzerinden bir tost makinesi tavsiyesi yapabilecek varmıdır?
Ev için düşünüyoruz. Fiyat max 250 tl civarı.
A101 e geliyor döküm bence gayet alınabilir.

Screenshot_2020-06-01-09-19-58-629_com.instagram.android.jpg

Geri
Üst Alt