tost makinası tavsiyesi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Pahalı markalara gerek yok , tost makinası alınacaksada kesinlikle döküm olmalı. Döküm tost makinasında yapılmayan tosta tost demem şahsen :ok 2 senedir L lolman arkadaşımızın önerdiği dökümix marka tost makinasını kullanıyorum , herkese tavsiye ederim :ok başka markada alacaksanız kesinlikle döküm alın tost yemiş olursunuz :kas

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
Güncel ürünler üzerinden bir tost makinesi tavsiyesi yapabilecek varmıdır?
Ev için düşünüyoruz. Fiyat max 250 tl civarı.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Güncel ürünler üzerinden bir tost makinesi tavsiyesi yapabilecek varmıdır?
Ev için düşünüyoruz. Fiyat max 250 tl civarı.
Şahsen evsel olanlar bana oyuncak gibi geliyor.Ekmek düz ezildiği sürece anlamı yok benim için.
Atababa 8 Dilim Ev ve Sanayi Tipi Döküm Çelik Tost Makinası 450,00 TL yerine 305,00 TL

uzun zamandır bunu almak istiyorum.Oda termostat ım boşa çıktı satılır satılmax parasıyla bunu alıcam.Başka modellere bakmadım bile bunu gördüğüm gibi beğendim ben.

Son düzenleme:
skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
Şahsen evsel olanlar bana oyuncak gibi geliyor.Ekmek düz ezilsiği sürece anlamı yok benim için.
Atababa 8 Dilim Ev ve Sanayi Tipi Döküm Çelik Tost Makinası 450,00 TL yerine 305,00 TL

uzun zamandır bunu almak istiyorum.Oda termostat ım boşa çıktı satılır satılmax parasıyla bunu alıcam.Başka modellere bakmadım bile bunu gördüğüm gibi beğendim ben.
İlgi alakan için Tesekkurler kardeşim. Saygılar.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Şahsen evsel olanlar bana oyuncak gibi geliyor.Ekmek düz ezildiği sürece anlamı yok benim için.

Bunun aynısı hb da var benim de dikkatimi çekti

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Bunun aynısı hb da var benim de dikkatimi çekti
Evet birçok satış sitesinde satılıyor.Açıkcası sanayi tipi olması güzel ,birde gerçek demir döküm yani.Dışarıda büfecilerin kullandığı makinelerin küçüğü işte.Tek zayıf noktası plastik ayaklarmış oda önemli değil zaten.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt