Xiaomi Mi Box 4K inceleme

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Bu nun da WiFi si kötü hatta ciddi kötü yaw,bir öncekine kötü demiştim bu ona rahmet okutturdu valla:mutlu

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Arkadaşlar Hafta içerisinde Mi BOX için Aliexpres den almış olduğum USB to ETHERNET geldi, alacak arkadaşlara öneriyorum. Almış olduğum Link aşağıda. USB çoklayıcıya takmama rağmen hiç bir sorun çıkarmadan çalışıyor. Kablo Net hızım 50Mbps Upload 5Mbps, aldığım değerler gayet iyi, Mi Box için Speed Test APP sini yatay bulamadığım için Dikey modda çalışıyor kusura bakmayın :kiskis . Wifi dede sıkıntı çekmedim, yinede garanti olması nedeniyle bu aparatı aldım. Resimdede göreceğiniz gibi USB çoklayıcıda Logitech Klavye Mouse seti olmasına rağmen her iki cihazda sıkıntı çıkmadan çalışıyor, hatta USB FLASh da takınca sorun yok :ok
BlackSea BlackSea

• 2018.05.18 00:00 (GMT-7): Teslimat başarılı
  • 2018.05.08 19:16 (GMT-7): Gönderi, yerel gönderim şirketinde
  • 2018.05.06 00:46 (GMT-7): Menşe ülkesinden yola çıktı

img_4092-jpg.jpg

img_4094-jpg.jpg

img_4095-jpg.jpg

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bende ucuzlardan bitane USB çoklayıcı aldım adaptörlu bişe aslında birtane de ben alayım bu eternet dönüşturucuden wifi de hiç sorun yaşamadım şuana kadar mi box da ama ethernet olsa daha iyi olur tabi

K Çevrimdışı

kralkarga

Aktif Üye
9 May 2018
75
39
arkadaşlar mi box bende de var ancak netflixte optikle avrye bağlamama rağmen hiç bir şekilde netflixte 5.1 ses seçeneğini çıkaramadım, sizlerden bunu başarabilen var mı?

L Çevrimdışı

lsengul

Yeni Üye
22 Haz 2018
1
44
Merhaba arkadaşlar Xiaomi mi Box 4k cihazını satın aldım kullanan arkadaşlara sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim.

1 - Youtube google playdan güncelledikten sonra oturumu aç seçeneğinden oturumu aç diyorum hesabı seçiyorum oturumu açmıyor neden olabilir

2 - Arka planı değiştirmek istiyorum ayarlara baktım bir türlü bulamadım nasıl değiştirebilirim?

3 - Uygulama menüsünden Netflix ve Redbul uygulamasını kaldırmak ve uygulama menüsünü iki sıra şeklinde yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?

desteğiniz için şimdiden teşekkürederim

O Çevrimdışı

Omerteam

Yeni Üye
9 May 2018
39
41
Arkadaşlar mi box 3'e Digitürk Play Kuruluyor mu? Google play inde var mı? Teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt