Xiaomi Mi Box 4K inceleme

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
Bu cihazlar ile ulusal kanalları da izleyebiliyor muyuz yoksa sadece Netflix, YouTube vs gibi internet tv’ler mi izleniyor ?

U Çevrimdışı

Ugurhan88

Yasaklı Üye
30 Haz 2018
27
35
Xiaomi TV box için küçük bir tanıtım videosu çektim.

Merak eden yada almak isteyen arkadaşların

Akıllarına takılan başka sorular olursa konu altında cevaplamak isterim

Merhabalar. Yakın zamanda Android Tv Box almayı düşünüyorum. 65ud8900 ile 5.1 sisteme bağlayıp 4k filmler izlmek için kullanılacak. 4k film performansı nasıl acaba test edebildiniz mi? Herhangi bir kasma donma durumu var mı ? Renkler görüntü kalitesi nasıldır ? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Merhabalar. Yakın zamanda Android Tv Box almayı düşünüyorum. 65ud8900 ile 5.1 sisteme bağlayıp 4k filmler izlmek için kullanılacak. 4k film performansı nasıl acaba test edebildiniz mi? Herhangi bir kasma donma durumu var mı ? Renkler görüntü kalitesi nasıldır ? Bilgi verirseniz çok sevinirim.
5.1 bağlamadim bilmiyorum 4k denedim kalitesi güzel donma vs hiç birşey de yok gönül rahatlığıyla alabilirsin.

A Çevrimdışı

Alper yılmaz

Yeni Üye
30 May 2018
4
31
Reklam gibi olmasin ama elimde 5.1 destekleyen boxlar mevcut isteyene yardimci olabilirim ip tv konusundada isteyen arkadaslada demo surumu acabilirim test edebilirler

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Selam.
Mi box kumandamın yuvarlak yön tuşunun sağ tarafı bozuldu,çok sert bastırınca ancak algılıyor.
Bu kumandanın orjinalini nereden satın alabilirim?Aliexpres te satılanlara güvenebilirmiyim,orada satılan kumandaların tuşlarının üzerindeki şekiller ile bendeki kumandanın üzerindekiler farklı.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Selam.
Mi box kumandamın yuvarlak yön tuşunun sağ tarafı bozuldu,çok sert bastırınca ancak algılıyor.
Bu kumandanın orjinalini nereden satın alabilirim?Aliexpres te satılanlara güvenebilirmiyim,orada satılan kumandaların tuşlarının üzerindeki şekiller ile bendeki kumandanın üzerindekiler farklı.
Benim de en çok korktuğum şeylerden birisi o kumandanın bozulması çok yere düşüyor şuana kadar bişe olmadı. AliExpress de geri dönüşlere bakın satın alanlar ne diyor takip edin o şekilde satın alın. Tipinde değişik olsa da uyum sağlar. Bu sıralar Mii boxu Xiaomi telefonum ile kullanıyorum

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bi'kaç program yükleyeyim vs derken hafıza dolacaksa sıkıntı. Boş bellek miktarı ne kadar geliyor acaba?
EXcomZkko EXcomZkko buyrun hocam kendi konusundan devam edelim sohbete. bellek kağıt üstünde az evet ama yetiyor programlara. şöyle benim yüklediğim programlar bunlar daha fazlası da vardı sildim hiç bir uyarı , kasma , bellek yetmeme sorunu yaşamadım şuana kadar. buyrun fotoğrafları.

0f3bae59-8ea7-4fc3-aa63-1a48a4b94618.jpg
5c55462b-b3d0-4c2e-b380-1339c9c29800.jpg

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
BlackSea BlackSea Yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Biraz değişik bir soru soralım. Hem konu ilerlesin. :sirit

Bu aletle HDR videoları, HDR desteklemeyen bir TV'de oynatabilir miyiz? Deneme yapan oldu mu hiç?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Benim de en çok korktuğum şeylerden birisi o kumandanın bozulması çok yere düşüyor şuana kadar bişe olmadı. AliExpress de geri dönüşlere bakın satın alanlar ne diyor takip edin o şekilde satın alın. Tipinde değişik olsa da uyum sağlar. Bu sıralar Mii boxu Xiaomi telefonum ile kullanıyorum
Akıllı kumandaya tanıtabilirsiniz.. Fakat Bluetooth gibi olmayacak karşısına tutmak gerekecek. Yada android uygulamasına devam. Bakmadım ama aliexpress de olduğuna eminim.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
BlackSea BlackSea Yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Biraz değişik bir soru soralım. Hem konu ilerlesin. :sirit

Bu aletle HDR videoları, HDR desteklemeyen bir TV'de oynatabilir miyiz? Deneme yapan oldu mu hiç?
Yok hocam TV nin desteği olması lazım diye biliyorum :) ben aynı soruyu 4k için Adem Helvacı Ado hocama sormuştum oda olmaz Tv'de özellik olması lazım demişti :).

Geri
Üst Alt