Xiaomi Mi Box 4K inceleme

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Gayet akıcı,bilgilendirici,güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık.

Pil kapağı da açılaydı iyiydi :kıskıs:

Ayrıca açılış konuşmanızda forumumuza özel inceleme olduğunu belirtmeniz mutluluk verici. :ok:

Ben de Samsung TV kurcaladım biraz, fırsat bulursam konusunu açarım.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Ado' Alıntı:

Ayrıca açılış konuşmanızda forumumuza özel inceleme olduğunu belirtmeniz mutluluk verici. :ok:

Valla pil kapağı açılmadi :)  pek acemice oldu bizimki ama ilk kez böyle bir video çektim kamerayı açınca ne diyeceğini unutuyor insan :)  
Bekliyoruz Samsung tvyi  :kaş:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
clearidas' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Valla pil kapağı açılmadi :)  pek acemice oldu bizimki ama ilk kez böyle bir video çektim kamerayı açınca ne diyeceğini unutuyor insan :)  

Ben de unutuyorum ama kameradan değil, Konuşmaya başlayınca dünyayı unutuyorum :kop:

Bizim bir müdür vardı Egemen, bana derdi ki, ''Adem bey rica ediyorum mailleri biraz kısa yazın, sizin mailin sonuna geldiğimde başını unutmuş oluyorum''' :kıskıs:

Ortam müsait olsa video inceleme yapardım ama hem depo alanı hem cadde gürültüsü nedeniyle vazgeçtim. Başka bir incelemeye artık inşallah.  :ok:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Müdür değerli bilgilerinizden yoksun kalmak istemiş belli ki o onun eksiği olsun :) . Tamamdır ado hocam.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Ado' Alıntı:
clearidas' Alıntı:

Ben de unutuyorum ama kameradan değil, Konuşmaya başlayınca dünyayı unutuyorum :kop:

Bizim bir müdür vardı Egemen, bana derdi ki, ''Adem bey rica ediyorum mailleri biraz kısa yazın, sizin mailin sonuna geldiğimde başını unutmuş oluyorum''' :kıskıs:

Ortam müsait olsa video inceleme yapardım ama hem depo alanı hem cadde gürültüsü nedeniyle vazgeçtim. Başka bir incelemeye artık inşallah.  :ok:

Demekkı Uzun Mesajlardan Tek Muzdarıp Ben Degılmısım :kop:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Demekkı Uzun Mesajlardan Tek Muzdarıp Ben Degılmısım :kop:

:kop:

ama onların ctrl+f yapma lüksleri yoktu :kıskıs:

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
Hocam Bu Cihazın Yeni Sürümleri Var mı 4b ram Olanı android 7 vs birde wifi olayı nasıl çekim konusunda, evde smartsız tv var ona almayı düşünüyorum ama daha cesaret edemedim hangisini alacağım konusunda, birde türkiye fiyatları yüksek

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri