Vestel TV Açılış Logosu Değiştirme

D Çevrimdışı

Destan

Yeni Üye
16 Nis 2020
28
40
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben senden "tamirciye gitmeden" önce bir şey istesem :)
Menü+4+7+2+5 tıklayıp Tuning settins fotosu çekip buraya ekle bakayım ,neymiş tuner :alala

IMG_20200428_22132939ad54494348adee.jpg

D Çevrimdışı

Destan

Yeni Üye
16 Nis 2020
28
40
Hımm,tunerde sıkıntı yok görünüyor görüntü olarak,ama içeride olabilir ,kartta olabilir maalesef .
Teşekkür ederim usta ,bugün tamirciye götürürüm
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hımm,tunerde sıkıntı yok görünüyor görüntü olarak,ama içeride olabilir ,kartta olabilir maalesef .
Peki bu titreme sorunu yeni attığım yazılımla alakalı olabilirmi ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Teşekkür ederim usta ,bugün tamirciye götürürüm
Peki bu titreme sorunu yeni attığım yazılımla alakalı olabilirmi ?
Yazılımla alakalı olacağını sanmıyorum ,yazılımlar orjinal ,yani sonradan derleme -kurcalanmış değil ,ama eğer herhangi bir modlama yaptıysan veya servis menüde görüntü ayarları ile oynadıysan bilemem tabii :)

D Çevrimdışı

Destan

Yeni Üye
16 Nis 2020
28
40
Yazılımla alakalı olacağını sanmıyorum ,yazılımlar orjinal ,yani sonradan derleme -kurcalanmış değil ,ama eğer herhangi bir modlama yaptıysan veya servis menüde görüntü ayarları ile oynadıysan bilemeta sadece V.3.7.6x sürümünün üzerine V.3.7.6s yazılımı attım
Yazılımla alakalı olacağını sanmıyorum ,yazılımlar orjinal ,yani sonradan derleme -kurcalanmış değil ,ama eğer herhangi bir modlama yaptıysan veya
servis menüde görüntü ayarları ile oynadıysan bilemem tabii :)
sadece V.3.7.6x sürümünün üzerine V.3.7.6s yazılımı attım
Yazılımla alakalı olacağını sanmıyorum ,yazılımlar orjinal ,yani sonradan derleme -kurcalanmış değil ,ama eğer herhangi bir modlama yaptıysan veya servis menüde görüntü ayarları ile oynadıysan bilemem tabii :)

sadece V.3.7.6x sürümünün üzerine V.3.7.6s yazılımı attım başkada modlama vs kurcalamadım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
sadece V.3.7.6x sürümünün üzerine V.3.7.6s yazılımı attım
sadece V.3.7.6x sürümünün üzerine V.3.7.6s yazılımı attım başkada modlama vs kurcalamadım
Hımm,o zaman %50 yazılım ,%50 donanım diyeyim ,gerçi yazılım bana göre zor etkiler ,kendi yazılımı çünkü sonuçta ,ama neden olmasın :ok

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
ben hw profilleri inceledigimde yukardaki isimde tuner tipi görmedim hic, bende bir tek mb96 profili yok.Normalde si diye basliyor bendeki profillerdeki tunerler..Vestel bu kartta yukarda ki marka tuner mi kullanmis??

D Çevrimdışı

Destan

Yeni Üye
16 Nis 2020
28
40
İ Çevrimdışı

İbrahim Can

Yeni Üye
29 Tem 2019
37
25
Ustam kolay gelsin.ustam bende 39 inc hi level bir tv vardı anakartını değiştirdim 17mb96 kart taktım fakat logoda REGAL yazıyor.LOGO yu HI LEVEL yapabilirmiyiz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt