Vestel TV Açılış Logosu Değiştirme

O Çevrimdışı

Omeeerr

Yeni Üye
1 Nis 2020
32
26
Hocam kasa değişimide yapıyorum o yüzden bana logoların çoğunluğu lazım karta logo yükleyebiliyorum ama logo bulamadım
Yani anlayacağınız Vestel regal nexon seg fınlux logo lazım

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam kasa değişimide yapıyorum o yüzden bana logoların çoğunluğu lazım karta logo yükleyebiliyorum ama logo bulamadım
Yani anlayacağınız Vestel regal nexon seg fınlux logo lazım
Merhaba;
Bu talebi ben olumlu göremiyorum açıkçası. Ne zaman ihtiyacınız olursa ürün bazında gelin destek olalım. Ancak tüm kaynakları size sunmamızı beklemeyin lütfen. Zannetmeyin ki her geldiğinizde sizden bir şey kazanacağız. Lakin bazı konuların son kullanıcıya özel kalmasını, ticari uygulama ve kaygılardan uzak olmasını istiyoruz.

Anlayışla karşılayacağınızı umut ederim.

O Çevrimdışı

Omeeerr

Yeni Üye
1 Nis 2020
32
26
Merhaba;
Bu talebi ben olumlu göremiyorum açıkçası. Ne zaman ihtiyacınız olursa ürün bazında gelin destek olalım. Ancak tüm kaynakları size sunmamızı beklemeyin lütfen. Zannetmeyin ki her geldiğinizde sizden bir şey kazanacağız. Lakin bazı konuların son kullanıcıya özel kalmasını, ticari uygulama ve kaygılardan uzak olmasını istiyoruz.

Anlayışla karşılayacağınızı umut ederim.
Kusura bakmayın ahmet bey sizlerden özür diliyorum. Sizden son bir ricam olacak elimde Vestel 32 inç tv var 17 mb82d full hd kart içerisine regal olarak açılıyor logo vestel kasanın içerisinde onun vestel olarak açılmasını istiyorum yardımcı olurmusunuz

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Kusura bakmayın ahmet bey sizlerden özür diliyorum. Sizden son bir ricam olacak elimde Vestel 32 inç tv var 17 mb82d full hd kart içerisine regal olarak açılıyor logo vestel kasanın içerisinde onun vestel olarak açılmasını istiyorum yardımcı olurmusunuz
Ahmet değil A Adem Helvacı
Logo yazılım link
32' MB82 Full Hd olmaz.

R Çevrimdışı

romantikaone

Yeni Üye
4 Eki 2020
1
47
Peki bu açılış fotoları çok kısa süre ekranda kalıyor acaba bu açılış fotosunun ekranda kalış süresini uzatabilirmiyiz acaba..Modlamada bunu göremedim ileri düzey bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba ?

S Çevrimdışı

sadosado

Yasaklı Üye
8 Haz 2020
60
51
17mb110 açılış logosunu hı level yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

S Çevrimdışı

sadosado

Yasaklı Üye
8 Haz 2020
60