Kılavuz Mert Temizer'e Sorun ( Android Tv Box Hakkında Herşey )

S Çevrimdışı

Serhat Altun 

Aktif Üye
11 Ara 2019
72
63
Mert Hocam elimde kullandığım ama kendi yazılımını sevmediğim T95Q marka amlogic 905x2 işlemcili tvbox var donanımına uyan farklı yazılımlar yükledim ilk kurduğum zaman hoş görünen fakat kullandıkca hoşlanmadım son olarak cihazıma mecool km2 yazılımı yüklemek istedim. şu anda " KM3-PI-V1.20190320.img" yazılımı yükledim kumanda tanıtmayı geçemiyorum. mecool yazılımlarda kumanda tanıtma yı geçebilmenin bir yolu varmı

Not: Air Kumanda Kullanıyorum. Orijinal kumandası ilk yazılım attıktan sonra çalışmadı? Saygılar

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
140
43
Mert Hocam elimde kullandığım ama kendi yazılımını sevmediğim T95Q marka amlogic 905x2 işlemcili tvbox var donanımına uyan farklı yazılımlar yükledim ilk kurduğum zaman hoş görünen fakat kullandıkca hoşlanmadım son olarak cihazıma mecool km2 yazılımı yüklemek istedim. şu anda " KM3-PI-V1.20190320.img" yazılımı yükledim kumanda tanıtmayı geçemiyorum. mecool yazılımlarda kumanda tanıtma yı geçebilmenin bir yolu varmı

Not: Air Kumanda Kullanıyorum. Orijinal kumandası ilk yazılım attıktan sonra çalışmadı? Saygılar
Klavye bağlayıp backspace tuşuna 4 5 kez basmayı deneyin hocam.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Mert hoşgeldin aramıza,

Evde Vestel üretimi JVC bir TV var, yarı akıllı.. iptv kullanmak istiyorum ve yukarıdaki arkadaşa tavsiye ettiğin botech wzone almayı planlıyorum..

Kullanım amacım: iptv (hali hazırda zaten youtube ve netflix kullanıyorum ama onlarda stabil çalışmıyor).

kabaca baktım, 1300 lira civarında.

bu cihaz benim işimi görür mü? bu fiyat bandında başka ne alternatifler var alınabilecek?

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
140
43
Mert hoşgeldin aramıza,

Evde Vestel üretimi JVC bir TV var, yarı akıllı.. iptv kullanmak istiyorum ve yukarıdaki arkadaşa tavsiye ettiğin botech wzone almayı planlıyorum..

Kullanım amacım: iptv (hali hazırda zaten youtube ve netflix kullanıyorum ama onlarda stabil çalışmıyor).

bu cihaz benim işimi görür mü? bu fiyat bandında başka ne alternatifler var alınabilecek?
Hoşbulduk hocam. Başka alternatif bakmanıza gerek yok. Şu an fiyat performans cihazı Botech Wzone ya da ikizi Homatics Box Q

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Mert hoşgeldin aramıza,

Şu ıptv konusunda birisi beni bilgilendirirse çok sevinirim.
Bu meret yaşadışı birşey mi yahu durup dururken Youtube dan uyarı aldım.
Vatandaşın birisi ''Bu tv de IPTV çalışır mı?'' demiş, ben de cevabını video ile gösterip ''Bak şurada şu uygulama var tv de, açıp bilgileri girince çalışıyor' demişim, yedik uyarıyı şimdi iyi mi :rant

La arkadaş bazen bazı şeyleri anlamak çok zor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Şu ıptv konusunda birisi beni bilgilendirirse çok sevinirim.
Bu meret yaşadışı birşey mi yahu durup dururken Youtube dan uyarı aldım.
Vatandaşın birisi ''Bu tv de IPTV çalışır mı?'' demiş, ben de cevabını video ile gösterip ''Bak şurada şu uygulama var tv de, açıp bilgileri girince çalışıyor' demişim, yedik uyarıyı şimdi iyi mi :rant

La arkadaş bazen bazı şeyleri anlamak çok zor.
IpTv uygulamaları yasak değil Adem abi, IpTv ile ücretli platformları yasa dışı izlemek yasak. Yani sen IpTv uygulaması paylaşman, şuradan açılıyor gibi şeyler demende sorun yok. Bu uygulamalar Google Play'de yasal olarak bulunan uygulamalar zaten. Ancak video da gösterirken yayın felan açtıysan ondan uyarı almış olabilirsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt