Kılavuz Mert Temizer'e Sorun ( Android Tv Box Hakkında Herşey )

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
Güzel cihaz tabi ki alınır fakaaaat en büyük sorun bu tür cihazlarda hdmi bağlantısının sabit olması. Hdmi kısmı zamanla aşınır zarar görürse cihazı yaptırmak için yer bulamıyorsunuz. Garanti var demeyin, garantiler çoğu zaman kullanıcı hatası diyip geçiyor. Bence stick cihaz yerine box tercih etmek her zaman daha iyidir.
merhaba mert hocam bende android box almayı dğüşünüyorum ne model marka önerirsiniz türkcell tv netflix digitürk bein connetc kullanmak için arada sırada youtube izleyip internete gitmek için kullanılacak ne marka modeli önerirsiniz teşekkürler

aşağıdaki modeller nasıl

Next Mediabox (Mybox) Android Box 4K Android 10​

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
140
43
merhaba mert hocam bende android box almayı dğüşünüyorum ne model marka önerirsiniz türkcell tv netflix digitürk bein connetc kullanmak için arada sırada youtube izleyip internete gitmek için kullanılacak ne marka modeli önerirsiniz teşekkürler

aşağıdaki modeller nasıl

Next Mediabox (Mybox) Android Box 4K Android 10​

Merhaba hocam. İkiside alınmaz. Botech Wzone ya da Homatics Box Q bakmanızı öneririm. Bütçeniz yüksek ise Km2 plus ya da nvidia shield düşünebilirsiniz.

L Çevrimdışı

lazando

Yeni Üye
3 Eki 2022
6
56
Merhaba next TV box var. Yeni kullanmaya başladım. Ayarlardan konumu aktif olmuyor. İlgili görseller ektedir. Cevaplandırırdanız sevinirim.

1.2.png
1.3.png
1.4.png
16b47daf84a3c4539.png

L Çevrimdışı

lazando

Yeni Üye
3 Eki 2022
6
56
Hocam Next stick hariç önermiyorum. Hepsi kopya cihazlar. Tvboxda konum ihtiyacı neden duydunuz?
Bazı uygulamalar konum izni istiyor. Mesela acuweather uygulamaya izin verdim. Fakat ayarlardan konum aktif olmuyor. Benimkisi merak bu özellik varsa kullanayım dedim. 😀 Çözümü var mı?

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
140
43
Bazı uygulamalar konum izni istiyor. Mesela acuweather uygulamaya izin verdim. Fakat ayarlardan konum aktif olmuyor. Benimkisi merak bu özellik varsa kullanayım dedim. 😀 Çözümü var mı?
Yazılım alıntı olduğu için tüm özellikler düzgün çalışmaz hocam. Konum da öyle muhtemelen 😊😊

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt