Kılavuz Mert Temizer'e Sorun ( Android Tv Box Hakkında Herşey )

bilge Çevrimdışı

bilge

Aktif Üye
24 Şub 2021
206
Güzel cihaz tabi ki alınır fakaaaat en büyük sorun bu tür cihazlarda hdmi bağlantısının sabit olması. Hdmi kısmı zamanla aşınır zarar görürse cihazı yaptırmak için yer bulamıyorsunuz. Garanti var demeyin, garantiler çoğu zaman kullanıcı hatası diyip geçiyor. Bence stick cihaz yerine box tercih etmek her zaman daha iyidir.
Videolarınızın bir kısmını izledim birçok marka ve modelden bahsetmişsiniz oyun oynanmayacak harici apk yükleyebileceğim lisanslı box ne önerirsiniz.

bilge Çevrimdışı

bilge

Aktif Üye
24 Şub 2021
206
1100 TL civarı X2 işlemcili Thomson tha100 var amazonda, tam lisanslı f/p bir cihazdır. Bir tık daha iyi olsun derseniz bütçeniz dahilinde X3 işlemcili Botech Wzone ve Homatics Q Box cihazlara bakabilirsin.
Amazon haricinde bilinen avm mağazalarında varmıdır reklam olmasın diye mağaza adı yazmadım. Tam box araştırmasına girmişken bu konu ilaç gibi geldi. Usb girişi olan bir cihaz bakıyordum Mert' in videosunda lisanslı markaları gördüm o nedenle chromecast bakmıştım fakat usb girişi yok Mert' in videosundan aldığım resim bu

20220930_180254.jpg

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Amazon haricinde bilinen avm mağazalarında varmıdır reklam olmasın diye mağaza adı yazmadım. Tam box araştırmasına girmişken bu konu ilaç gibi geldi. Usb girişi olan bir cihaz bakıyordum Mert' in videosunda lisanslı markaları gördüm o nedenle chromecast bakmıştım fakat usb girişi yok Mert' in videosundan aldığım resim bu

20220930_180254.jpg
Bu aşağıdaki başlığı incele istersen, lisanslı cihazların listesini orada paylaştım.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Başlığımız Mert Temizer'e Sorun olarak değiştirildi, bu başlık altında Mert arkadaşımıza Android Tv Box'larla ilgili sorularınızı yöneltebilirsiniz 🙂

İlk başlığa Mert'in bizzat incelemelerini yaptığı cihazların videoları eklenecektir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt