İnternetimi Netspeed'e Taşıdım (Süreç ve Netspeed Hakkında)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Gizlilikten kastım uygulama korkusu vs değil. Ne yazikki yaptığım yardımların; çalıştığım firma tarafinda taktiri değil, suçluluğu var.
Bu nedenle girdiğim telegram hesabında telefon numaram ve isim soy ismim çıkacak bu da firma tarafından tespit edilirse işim den olmak degil komple iş yerini kapatma durumu var. Yani benim yüzümden 18 kişi işsiz kalabilir. Bu nedenle adımız gizli kahraman ☺️
He şöyle ikinci bı hesap acilase bütün verilerim diğer kullanıcılar tarafından gorulmeme durumu olursa o zaman dalarız ?

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Gizlilikten kastım uygulama korkusu vs değil. Ne yazikki yaptığım yardımların; çalıştığım firma tarafinda taktiri değil, suçluluğu var.
Bu nedenle girdiğim telegram hesabında telefon numaram ve isim soy ismim çıkacak bu da firma tarafından tespit edilirse işim den olmak degil komple iş yerini kapatma durumu var. Yani benim yüzümden 18 kişi işsiz kalabilir. Bu nedenle adımız gizli kahraman ☺️
He şöyle ikinci bı hesap acilase bütün verilerim diğer kullanıcılar tarafından gorulmeme durumu olursa o zaman dalarız ?
Nerede çalışıyorsun merak ettim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gizliliğin kalmamış fiko gizlilik dersen videolarını editle istersen birkaç video, da yüzün açık ve net ne bileyim birkaç özgeçmiş iş başvuru formundan sgk kayıtları vs tarama yapsalar seni anında bulurlar. Yani çokta gizli değilsin istanbula gelirsem bi çayını içerim :kiskis

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Gizliliğin kalmamış fiko gizlilik dersen videolarını editle istersen birkaç video, da yüzün açık ve net ne bileyim birkaç özgeçmiş iş başvuru formundan sgk kayıtları vs tarama yapsalar seni anında bulurlar. Yani çokta gizli değilsin istanbula gelirsem bi çayını içerim :kiskis
O yansimadan beni tanıyan olursa gelsin gozunden öperim ?
Geçen babam kanalları silmiş nasıl yüklenir diye video attım, diyor ne güzel anlatmış çocuk senden becerikli. Bendim o diyemedim ???

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
☺️O yansimadan beni tanıyan olursa gelsin gozunden öperim ?
Geçen babam kanalları silmiş nasıl yüklenir diye video attım, diyor ne güzel anlatmış çocuk senden becerikli. Bendim o diyemedim ???
Yansımadan tanıyacağımı nerden çıkardın sesinden tanırım insan sesi parmak izi gibidir kişiye özeldir ☺️

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Router aldım, Xiaomi 4a 5g desteği avantaj ve uçuyor.
Normal modem hızım;
Screenshot_2021-01-15-21-01-19-214_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-01-15-20-41-03-163_com.android.chrome.jpg

5g hızı;

Screenshot_2021-01-15-21-00-22-533_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-01-15-20-57-19-764_com.android.chrome.jpg

Router 2.4 hızı da modeme göre 1tik daha iyi ama 5g şaşırttı beni başarılı ?

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Router aldım, Xiaomi 4a 5g desteği avantaj ve uçuyor.
Normal modem hızım;
Screenshot_2021-01-15-21-01-19-214_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-01-15-20-41-03-163_com.android.chrome.jpg

5g hızı;

Screenshot_2021-01-15-21-00-22-533_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-01-15-20-57-19-764_com.android.chrome.jpg

Router 2.4 hızı da modeme göre 1tik daha iyi ama 5g şaşırttı beni başarılı ?
Ayarları nasıl yaptın başkan. Direkt etherneti routere takıp devam mı ettin ? Başka bi ayar yaptın mı modemde falan.
Routerin ethernet girişine mi WAN girişine mi taktın kabloyu F fikoloji

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt