İnternetimi Netspeed'e Taşıdım (Süreç ve Netspeed Hakkında)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
arkadaşlar çok şanslısınız benim evimde altyapı yok (istanbul beylikdüzündeyim) mecbur superbox kullanıyorum 20 mbps ye 317 tl ödüyorum akşamları bu hız 10mbps ye düşüyor rezalet valla

Bu konudaki gibi bir çözüm üretmeye imkanınız varsa yapın derim, boşu boşuna mobil internete servet ödemeyin.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
arkadaşlar çok şanslısınız benim evimde altyapı yok (istanbul beylikdüzündeyim) mecbur superbox kullanıyorum 20 mbps ye 317 tl ödüyorum akşamları bu hız 10mbps ye düşüyor rezalet valla
Vodafone mobil internet çekmiyor mu Beylikdüzü'nde, Vodafone Redbox 15mbps hız sınırsız 159 tl aylık.

Karatepe Çevrimdışı

Karatepe

Yeni Üye
25 Haz 2021
29
24
Vodafone mobil internet çekmiyor mu Beylikdüzü'nde, Vodafone Redbox 15mbps hız sınırsız 159 tl aylık.
hocam vodafone da turkcell de normalde bizim eve internet bağlamıyordu oturduğumuz yerde 4.5g de tam çekmiyor superbox u başka yerde adres göstererek aldık vodafone iyi çekmiyor evde

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Speedmax Avantaj Smart
Ayda / 63₺
35 Mbps'e Kadar Hız
100 GB Smart Kota
Her Ek 1 GB 50 Kr
86 TL'ye ulaşınca sınırsız

Yukardaki pakete geçtim şuan net 35 Mbps alıyorum. 3 tane de referans budum mis gibi.

A Çevrimdışı

Ademcan 

Yeni Üye
26 Haz 2020
16
42
Netspeed telekom alt yapısını kullanıyor o yüzden sorunla karşılaşmadım üstelik NetSpeed indirim Kodu ile üye olunca 12 ay boyunca 5 tl kazandım.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Taahhütsüz yan firmaları ucuza kullanmak iyi güzel hoşta bi arıza durumunda işimiz zor.

Kaç gündür uğraşıyoruz.

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Netspeed'e geçeli 1 yıl olmak üzere.
Sıkıntısız, hız dalgalanması yaşamadan günler aylar geçti, yıl dolmak üzere.
Düşünenler için ilk sayfada tecrübemi paylaşmıştım. Geçen arkadaşım da geçti, hızlı şekilde sinyal transferiyle geçişi tamamlandı.
Ara ara tecrübeleri paylaşmaya devam edeceğim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sen yazınca bende dedim ne çabuk geçmiş 10 ay, memnunum abi her türlü turkneti tokatlar. Bu zamana kadar 1 kere meraktan genel merkezi aradım çünkü turknette destek yoktu. Tabi 5-6 dk hatta bekledim bağlanmak için, bağlanınca ise teşekkür edip kapadım.
Tek eksiği Kredi kartından borç ödenmiyor illa hesaptan olması lazım.
Onun dışına kendi alt yapım veya bölgeme bağlı bilemiyorum ama yürekten memnun olduğumu ve gonul rahatlığı ile önerdiğimi belirtmek isterim.

H Çevrimdışı

Hakan kara

Yeni Üye
2 Nis 2022
15
43
Netspeedc12fc000e0339db9.png

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Netspeed ile sorunsuz yıllar devri artık kapandı. Sorunlu olduğu için değil de, evi ağustosta kapattık, işi gücü bıraktık ve tam zamanlı karavanda yaşamaya başladık. Bu nedenle Netspeed aboneliğimizi sonlandırdık. Güzel bir internet hizmeti sundu kendileri.
Şimdilerde Tam Zamanlı Karavan Yaşamından Tecrübeler konu başlığından tecrübelerimizi paylaşmaya devam ediyoruz.

H Çevrimdışı

hyuuse

Yasaklı Üye
31 Ocak 2023
5
23
netspeed iyidir aga 12 aylık indirimli kullanmak için kodumu kullanabilirsiniz.

netspeed80d218e09dda0227.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt