İnternetimi Netspeed'e Taşıdım (Süreç ve Netspeed Hakkında)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Türknet'den Netspeed'e geçiş yapıp ortalama 1 senedir kullanan biri olarak Türknet kesinlikle daha kaliteli hizmet veriyor. Türknet zaman zaman arayıp internet üzerinde kalibrasyon yapıp maksimum hız almamımı sağlıyordu. Netspeed'e geçince aynı altyapıda internet çok yavaşladı hız testi yaptığımda yüksek gösteriyor ama alakası yok o hızı kesinlikle almıyorum bazen kesintilerde oluyor açıkçası hiç memnun değilim Türknetin fiyat politikasını beğenmediğim için geçiş yaptım ama bir sene önceki gibi hizmet vermeye devam ediyorsa yakın zamanda Türknete geri döneceğim. Şunuda belirtmem gerek fiyat önemli interneti bir şekilde kullanırım diyenler için kesinlikle Netspeed öneririm Türknet gibi sürekli tarifelerine zam yapmıyorlar.

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
288
Netspeed'le memnuniyet sürecimiz devam ediyor. İndirme ve yükleme hızında iki gün toplamda iki kez hız düşüklüğü yaşadık. Talep formu doldurup sorunu belirttik. Sonrası gün, gece 1-4 arası çalışma yapılacak mesajı geldi. Sonrasında sorunumuz çözüldü. Şimdilik sunduğu hızı eksiksiksiz veriyor.

S Çevrimdışı

sahsiyet

Aktif Üye
24 Tem 2019
119
38
Hocam aynı mesaj banada geldi çalışma yapıldı farkeden birşey olmadı şuan hız testi yaparmısınız ping 40 hız 2 3 mbit çıkıyor

Screenshot_20201210-221345_Speedtest.jpg

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
288
Hocam aynı mesaj banada geldi çalışma yapıldı farkeden birşey olmadı şuan hız testi yaparmısınız ping 40 hız 2 3 mbit çıkıyor

Screenshot_20201210-221345_Speedtest.jpg
Bizdeki internette sorun çıktığında 6-7mbps veriyordu indirme hızını ama sizinki baya baya düşük.
Başka konumdayiz şimdi ama eve geçince internet hızını ölçüp atayım ben de. Sizin durum da umarım düzelir Çok kötü durumda görünen tablo.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hayırlı olsun hız konusunda türk telekom gibisi yok diye biliyordum ha bide faturayı döşeme gibi kimse ellerine su dökemedi daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt