Çözüldü Digiturk kanalları bulunamadı sorunu

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Çanak anteni deki LNB eskiden kullandığın Universal ise çalışmaz mdu,m LNB gerekli bilgine
Osmanke üstadım. Daha önce diğer konuda konuşmuştuk diye hatırlıyorum. 9505 ve 9506 universal LNB ile çalışıyor. Komşuda olduğu için sürekli rahatsız etmek istemiyorum ama müsait bir zamanda cihaz ve LNB görsellerini paylaşırım. :ok

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Cihazın görselini paylaşma şansınız var mı?

09C875D4-9801-4D82-A429-F9B36E61A6C5.jpg
236E2CF6-407F-47C3-B7AD-26D74F6A31AC.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Aynen öyle oldu. Pirince giderken bulgurdan olmuş durumdayız. Neyseki bein connect var şimdilik. Yarın mesaideyim iş bitimi 1 hafta tatil modunda olacağım için pek takmıyorum şimdilik. İzin dönüşü çaresine bakıcaz artık.
Ru6u kablo al abi yenile kablonu dıye tavsiye de aldık.
Peki kabloyu değiştirince takınca çalışacak mıymış? Ankastrenin, merkezi sistemin neresine kadar değiştirecekmişsiniz kabloyu? La havle...

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Peki kabloyu değiştirince takınca çalışacak mıymış? Ankastrenin, merkezi sistemin neresine kadar değiştirecekmişsiniz kabloyu? La havle...
Söylediği kabloların 5 sene ömrü olduğu. Binanın dışından kabloyu getireceğini söyledi. Birde ekstra olarak modül bağlantı yapayım sana abi dedi de bakalım nasıl olacak

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Söylediği kabloların 5 sene ömrü olduğu. Binanın dışından kabloyu getireceğini söyledi. Birde ekstra olarak modül bağlantı yapayım sana abi dedi de bakalım nasıl olacak
Hem stb, hem modül. Ben birşey anlamadım ama hayırlısı diyeyim ne diyeyim.

Bu arada eğer merkezi sistem uydu bulunan binalarda özellikle kapalı tesisatta 5 yılda bir kablo değiştirselerdi...

Devamını getirmiyor ve sadece şunu söylüyorum, farkında olmadan ekstra kablo, modül masrafı, dışarıdan gelen kablo için binadan, siteden uyarı v.b. sıkıntıları yaşamayın.

Geri
Üst Alt