AWOX 140 EKRAN 4K HDR ANDROİD TV U5600STR

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Biri bana şu bilgiyi sağlayabilir mi: root attığınız TV ye drm info programını indirip widevine cdm bölümünde security level kaç? L1 mi l3 mü

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Bunlar nedir neden sordunuz

Android cihazlarda root atıldığında netflix gibi ücretli stream yapan programlar full hd/ 4k stream yapmıyor. Özel kurcalanmış apk lazım oluyor o da cihaz bazlı yapılabiliyor yani bir apk bütün cihazlara uymuyor.

DRM info dediğim program ve Widevine dediği bölümdeki L1 veya L3 de 4k FHD mümkün mü değil mi onu gösteriyor kısaca
L1 ise sorun yok
L3 ise 480p üstü netflix yalan

T Çevrimdışı

tülin toker

Yeni Üye
15 Kas 2019
65
31
Android cihazlarda root atıldığında netflix gibi ücretli stream yapan programlar full hd/ 4k stream yapmıyor. Özel kurcalanmış apk lazım oluyor o da cihaz bazlı yapılabiliyor yani bir apk bütün cihazlara uymuyor.

DRM info dediğim program ve Widevine dediği bölümdeki L1 veya L3 de 4k FHD mümkün mü değil mi onu gösteriyor kısaca
L1 ise sorun yok
L3 ise 480p üstü netflix yalan
Biz daha root nasıl yapılır onu bilmiyoruz ki TV öğrenmeye çalıyorum sıkıntılı işe iade edecegim genel özellikleri kavramaya cakisiyoruz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Biz daha root nasıl yapılır onu bilmiyoruz ki TV öğrenmeye çalıyorum sıkıntılı işe iade edecegim genel özellikleri kavramaya cakisiyoruz
Bu programları nerden bulabiliriz APK olarak var mı elinizde paylaşım yapabilir misiniz

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu programları nerden bulabiliriz APK olarak var mı elinizde paylaşım yapabilir misiniz

B Çevrimdışı

baronofhell

Yeni Üye
23 Eki 2019
22
43
Bu görüntü gidip gelme olayını yaşayan başka biri var mı arkadaşlar? Ses var görüntü yok. Yahut ikiside yok hale geliyor neden olabilir çözemedim. Fabrika ayarlarına dönecem düzelmez ise malesef bana da servis yolu gözüküyor.

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Bu görüntü gidip gelme olayını yaşayan başka biri var mı arkadaşlar? Ses var görüntü yok. Yahut ikiside yok hale geliyor neden olabilir çözemedim. Fabrika ayarlarına dönecem düzelmez ise malesef bana da servis yolu gözüküyor.
Dönün fabrika ayarına öyle deneyin bende fabrika ayarına dönünce mesela 120 de atv varsa ilk bir iki defa yayın gider gibi olup 1. Kanala dönüyor sonrasında başka sorun yaşamadım yayınlarda

B Çevrimdışı

baronofhell

Yeni Üye
23 Eki 2019
22
43
Dönün fabrika ayarına öyle deneyin bende fabrika ayarına dönünce mesela 120 de atv varsa ilk bir iki defa yayın gider gibi olup 1. Kanala dönüyor sonrasında başka sorun yaşamadım yayınlarda
B birol2929 hocam sorun devam.
C ckoca48 hocam akşam eve gidince fab. ayarlarına dönüp o şekilde deneyeyim çok can sıkıcı hardware arıza olasılığı can sıkıyor. Servis tamir zamanı korkutuyor açıkça

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
B birol2929 hocam sorun devam.
C ckoca48 hocam akşam eve gidince fab. ayarlarına dönüp o şekilde deneyeyim çok can sıkıcı hardware arıza olasılığı can sıkıyor. Servis tamir zamanı korkutuyor açıkça
İnşallah düzelir işte teknoloji gercekten şans işi donanım haber de gördüm adam 12 bin lik tv nin ışık sızmasını paylaşmış düşman başına mesela bazı 5600str ler de sarı renk sorunu bile yok

B Çevrimdışı

baronofhell

Yeni Üye
23 Eki 2019
22
43
İnşallah düzelir işte teknoloji gercekten şans işi donanım haber de gördüm adam 12 bin lik tv nin ışık sızmasını paylaşmış düşman başına mesela bazı 5600str ler de sarı renk sorunu bile yok
Vertical banding te yaşıyorum ama ona rağmen ben görüntüsünden memnunum bu haliyle bile katlanabilirim bile servise gidip gelen sıkıntısı bitmeyen cihaz olmasın derdim o

T Çevrimdışı

tülin toker

Yeni Üye
15 Kas 2019
65
31
devamı
batmıyor ama batan arkadaşlarda var tv servis menüsüne source 2580 ile giriliyor ton ayarlar rgb ayarları mevcut fakat
ADO hocam gibi uzman kişinin bilgisi lazım
servis ,işi şans işi bana gelen arkadaş çok ilgiliydi bütün testleri yapdı ölü pixsel darbe fln varmı çizik varmı diye
lakin formlarda servis alakasız diyende var o şahsın karakteri ile alakalı diyorum
çünki servis agı gayet fazla ben uskudarda oturuyorum çamlıca yakın hemen geldiler arar aramaz müşteri hizmetleri arar aramaz telefona çıkdı
tv 4k hdr destekli bir tv olduguna göre diyorum görüntü kalitesi çok daha iyi düzeltilebilir diye düşünüyorum
tv arayüz android rootlu oldugunu aida64 programı ile ögrendim özel bir root atılmış
üstüne bizde bir root atıp yeni nesil bir android atabiliriz şuan 6.0 var üzerinde
usb den fln mkv dosyalarını açıyor
resim ve video ekliyoorum
ben tv kendime göre mükemmel buluyorum neden?
param yok çünki 6-7 bin verebilecek olsam alırmıyım ?
almam tabiki
parasına göre iş görüyormu parasının iki katı iş görüyor o yüzden harika! bu mantık ile yola çıkıp alıp almamakda karar kılın 2300 tl ikinci el fulhd yok!nerdeyse

43bf55b7-836e-4040-806f-611b145a5889.jpg

592ea708-05aa-42aa-aa59-8d35029f32d3.jpg
Sa root atma olayı nasıl yapılıyor birde renk ayar tonlamasi nasıl olmalı birde kral TV kanallarda yine yok bunu izlemenin bir yolu yok mu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri