AWOX 140 EKRAN 4K HDR ANDROİD TV U5600STR

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
C ckoca48

Sevgili Coşkun, senin renk ayarları formülünü youtube da soranlara paylaşıyorum, seninle çektiğimiz videonun en üstüne de mesajı ve senin cevabın linkini sabitledim bilgin olsun :ok

B Çevrimdışı

baronofhell

Yeni Üye
23 Eki 2019
22
44
Yanlız bugün bir kez benim denk geldiğim (eşimin gün içinde de yapıyor dediği) bir sorun başladı. Tv nin kendi kendine görüntüsü gidiyor geri geliyor yada kapatmak gerekiyor. Bugün youtube açıkken gittiğini yakaladım hanım arada ün içinde uydudan izleken anlık oluyor dedi. Şöyle 20 30 sn ekran arka ışık açık ama karanlık ekran olarak kaldı ( ses var) daha sonra bir kaç kez home tuşuna basarak ile smart ekrana dönebildik. Neden acaba bi fabrika ayarına dönsek mi?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yanlız bugün bir kez benim denk geldiğim (eşimin gün içinde de yapıyor dediği) bir sorun başladı. Tv nin kendi kendine görüntüsü gidiyor geri geliyor yada kapatmak gerekiyor. Bugün youtube açıkken gittiğini yakaladım hanım arada ün içinde uydudan izleken anlık oluyor dedi. Şöyle 20 30 sn ekran arka ışık açık ama karanlık ekran olarak kaldı ( ses var) daha sonra bir kaç kez home tuşuna basarak ile smart ekrana dönebildik. Neden acaba bi fabrika ayarına dönsek mi?
Dönmeyin zira bu gün OTA ya yeni yazılım çıkarttılar, sistem kendisini güncelleyecek zaten.
Yine de çok rahatsız edici boyutlara geldi ise dönebilirsiniz elbette :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt