AWOX 140 EKRAN 4K HDR ANDROİD TV U5600STR

H Çevrimdışı

haakan35 

Yeni Üye
30 Ocak 2018
46
Emeğinize,bilginize sağlık. İlteriş beyin 1 tık 1 tık olayına sıcak bakmıyorum hangi tık a kadar yada ürüne kadar bu marka tv için tık düşüncesini aklımız dan silecez.

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Emeğinize,bilginize sağlık. İlteriş beyin 1 tık 1 tık olayına sıcak bakmıyorum hangi tık a kadar yada ürüne kadar bu marka tv için tık düşüncesini aklımız dan silecez.
Sonuçta yeni ve yerli üretim. Ve fiyat performans ürünleri üreten bir firma. Elbette sancılı süreçleri olacak elbette belli bir kalite standardına ulaşana kadar sorunlar olacak.

R Çevrimdışı

rmetin

Yeni Üye
5 Eyl 2019
2
48
TV’yi nasıl rootlayabilirim ? İşlem basamaklarını sırasıyla yazabilir misiniz ? Bu konuda yazılanları okudum ancak beceremedim. 5-6 günden beri YouTube uygulamasına giremiyorum. Sürekli yeni sürüm var diyor ancak yazılım nedeniyle güncelleyemiyorum. Teşekkürler

K Çevrimdışı

kaytanbiyikliadam

Yeni Üye
16 Eyl 2019
6
33
Ben de aynı sorundan muzdaribim. Sürekli güncelleme var diyor. Güncelle diyorum güncellemiyor sadece kapatıp açıyor tv yi. Acil bir çözüm gerekiyor bana da.
TV’yi nasıl rootlayabilirim ? İşlem basamaklarını sırasıyla yazabilir misiniz ? Bu konuda yazılanları okudum ancak beceremedim. 5-6 günden beri YouTube uygulamasına giremiyorum. Sürekli yeni sürüm var diyor ancak yazılım nedeniyle güncelleyemiyorum. Teşekkürler

By_Nisay Çevrimdışı

By_Nisay

Yeni Üye
24 Nis 2019
42
35
Arkadaşlar, yaklaşık 5-6 aydır bu tv'yi arada bi maç ve film izleyerek kullanıyorum.
Geçenlerde farkettim, ekranın orta-sol tarafında yukarıdan aşagıya soluk cizgi var. Arka plan beyaz oldugunda dikkatli bakılınca farkediliyor sadece.
Yazılımsal olabilecegini düşünerek tv'yi fabrika ayarlarına döndürdüm. Ancak sorun düzelmedi.
Benzer problemi yaşayan ya da tavsiyesi olan var mı?
A Adem Helvacı Abi. Müsait olunca yorumunu rica ediyorum.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar, yaklaşık 5-6 aydır bu tv'yi arada bi maç ve film izleyerek kullanıyorum.
Geçenlerde farkettim, ekranın orta-sol tarafında yukarıdan aşagıya soluk cizgi var. Arka plan beyaz oldugunda dikkatli bakılınca farkediliyor sadece.
Yazılımsal olabilecegini düşünerek tv'yi fabrika ayarlarına döndürdüm. Ancak sorun düzelmedi.
Günaydın Abim, Bizim de görebilmemiz mümkün olur mu acaba? :alala

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Şimdiden size sabırlar diliyorum. Konuma bir gözatın isterseniz :ok

H Çevrimdışı

Hakan4875

Yeni Üye
25 Eki 2019
1
49
Merhaba arkadaşlar,benim TV birkaç gün önce teslim edildi, deneyimlerimi paylaşmak istedim , bu forum sitesi karar vermede etkili olduğu için ben de karar verme sürecinde olan arkadaşlara yardımcı olmak istedim.öncelikle bir önceki 4 yaşında olan tanınmış bir marka olan 47 inç TV panel arızası nedeniyle çöp oldu.nedenini paylasayimki aynı durum başınıza gelmesin,ekrana sprey sıkıp temizlediginizde sıvı alt ekran çıtasından TV içine kaçmış ve panel bu yüzden bozuldu.yeni aldığım TV ye gelince, birkaç gündür kullanıyorum ve inanılmaz memnunum, görüntü ayarıyapmaya gerek yok standart ayarlar kesinlikle tatmin ediyor.çekinerek beklediğim sarının tonlarında sorun yok,ben üyelikli kanalları recevır ile izlediğim için dahili uydu alıcısı hakkında yorum yapamıyorum,android hızı harika,arayüz yeterli,ıp TV sorunsuz,wifi hızı harika.fiyatı pahalı bile olsa kesinlikle tercih edilebilir bir TV olduğunu kesinlikle söyliyebilirim.ben ses sistemi ile kullanıyorum, önceki TV ses sistemini açmadığım zaman da da kullanılabilir iken awoxu ses sistemi olmadan kullanmanızı tavsiye etmem,olumsuz olarak soyliyebilecegim(ses konusunda hassas biri olarak söylüyorum) tek yönü bu.hoparlörler kaç watt oluşa olsun gelen ses çok kötü .özetle küçük bir ses sistemi ile kullanacağınız bu TV parasının fazlasını hakeden harika bir cihaz.iyi günler arkadaşlar

T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
arkadaşlar awox 5600str root yapmayı başarabilen varsa nasıl olduğunu bi aktarabilirse yada video çekebilirse bit türlü olmadı beceremedim sistemden netflix için bi dosya silmem gerekiyor silsemde geri geliyor

B Çevrimdışı

baronofhell

Yeni Üye
23 Eki 2019
22
43
Merhaba bende aranıza iki hafta önce katıldım. Yazılanları okuyarak ve A Adem Helvacı bey in videolarını izleyerek seçimimi 5600 str den yana kullandım. Cihazı rootladım sonra netflix i silip netflix hd uygulamasını yükledim ama -62 hatası veriyor bir türlü aktif edemedim 1080p yi bu konuda acaba donanımhaber sitesindeki arkadaşın yayınladığı apk dan başka apk kullanan var mıdır ? varsa paylaşabilir misiniz?

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Merhaba bende aranıza iki hafta önce katıldım. Yazılanları okuyarak ve A Adem Helvacı bey in videolarını izleyerek seçimimi 5600 str den yana kullandım. Cihazı rootladım sonra netflix i silip netflix hd uygulamasını yükledim ama -62 hatası veriyor bir türlü aktif edemedim 1080p yi bu konuda acaba donanımhaber sitesindeki arkadaşın yayınladığı apk dan başka apk kullanan var mıdır ? varsa paylaşabilir misiniz?
dener misin şunu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri