AWOX 140 EKRAN 4K HDR ANDROİD TV U5600STR

B Çevrimdışı

baronofhell

Yeni Üye
23 Eki 2019
22
44
A Adem Helvacı hocam yakalayabilirsem youtube dan paylasayim tvnin yaptigi ekranin gidip gelme olayini.hic boyle birseyle karsilastiniz mi acaba ? Sizin tavsiyenize gore servis yada fabrika ayari don. yaparim.

J Çevrimdışı

Jroz1903

Yeni Üye
16 Kas 2019
2
35
Selam herkese tv yi ps4 pro için aldım 4k HDR görüntü alabilmek için fakat hdmı 1 i seçip ayarlarından 4k ya çevirdigimde görüntü kapanıp acılıyor sürekli bunun sebebi nedir? Hdmı2 dede aynısını yapıorum ondada çözünürlük 30xx oluyo ama yine görüntü kapanıp acılıyor sabit kalmıyo sürekli gidiyor yani sanki hdmı kendini kapayıp acıyor 1 saniye ps4 görüntüsü geliyor hemen tekrar kapanıyor tekrar acılıyor umarım derdimi anlatabilmişimdir yardımlarınızı bekliyorum

B Çevrimdışı

baronofhell

Yeni Üye
23 Eki 2019
22
44
Selam herkese tv yi ps4 pro için aldım 4k HDR görüntü alabilmek için fakat hdmı 1 i seçip ayarlarından 4k ya çevirdigimde görüntü kapanıp acılıyor sürekli bunun sebebi nedir? Hdmı2 dede aynısını yapıorum ondada çözünürlük 30xx oluyo ama yine görüntü kapanıp acılıyor sabit kalmıyo sürekli gidiyor yani sanki hdmı kendini kapayıp acıyor 1 saniye ps4 görüntüsü geliyor hemen tekrar kapanıyor tekrar acılıyor umarım derdimi anlatabilmişimdir yardımlarınızı bekliyorum
Ben ps4 te denemedim hos pro yok ta bende normal ip tv netflix yahut uyduda oluyor. Gidip hemen geliyor. Usb mouse wifi vardi cikarttim oyle deniyorum.

J Çevrimdışı

Jroz1903

Yeni Üye
16 Kas 2019
2
35
Ben ps4 te denemedim hos pro yok ta bende normal ip tv netflix yahut uyduda oluyor. Gidip hemen geliyor. Usb mouse wifi vardi cikarttim oyle deniyorum.

ps4 ü baglamadıgım zaman 4k ya geçiyor fakat ps4 ü bagladıgımda görüntü kapanıyor bidaha acılıyor kapanıyor bidaha acılıyor sürekli ayni şekilde devam ediyor

T Çevrimdışı

tülin toker

Yeni Üye
15 Kas 2019
65
31
aaaaaaaaa637107fa18c1c712.jpg
sss914384b2b4aef763.jpg
ww.jpg
klavye kulanabiliyor muyuz ve mause baglanabiliyor mu ? video göndereblir miziniz?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

tv ye mause ve kalvye baglantısı oluyor mu ve ekranda kumandaya göre hız fark ediyor mu * kumanda ile nette gezinmet ölüm resmen

H Çevrimdışı

hovic

Yeni Üye
4 Kas 2019
15
39
klavye kulanabiliyor muyuz ve mause baglanabiliyor mu ? video göndereblir miziniz?

tv ye mause ve kalvye baglantısı oluyor mu ve ekranda kumandaya göre hız fark ediyor mu * kumanda ile nette gezinmet ölüm resmen
Oluyor ben kablosuz mause ile kullanıyorum

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Marka model var mı ben baglayamadim mausu tanımadı video gönderebilir misiniz?

Normal fare ile denedim olmadı farklı bir aparat felan mı var
A101 DEN aldıgım everest sm-804 kablosuz mouseyi birinci usb ye bagladım. mouseye tıkladım imleç geldi her hangi bir ayara gerek kalmadı. mouse buyuk kolaylık smart da klavye zulumdur awox ıcın degıl ssamsung da öyle zamanında lg air mouse kumanda vardı o guzeldi zaten mantık mouse olarak kullanmaktı. alın bitane takın valla

T Çevrimdışı

tülin toker

Yeni Üye
15 Kas 2019
65
31
A101 DEN aldıgım everest sm-804 kablosuz mouseyi birinci usb ye bagladım. mouseye tıkladım imleç geldi her hangi bir ayara gerek kalmadı. mouse buyuk kolaylık smart da klavye zulumdur awox ıcın degıl ssamsung da öyle zamanında lg air mouse kumanda vardı o guzeldi zaten mantık mouse olarak kullanmaktı. alın bitane takın valla
Ben taktim olmadı sıkıntı yaşıyorum yoksa klavye kumanda alacağım video gönderebilir misiniz

B Çevrimdışı

birol2929

Yeni Üye
17 Kas 2019
1
39
ekrandaki sorunu ne yapdınız aynı sorun bende var bide capk dosyası yıkleyemiyorum

B baronofhell, ekrandaki sorunu ne yapdınız aynı sorun bende var bide capk dosyası yıkleyemiyorum
A Adem Helvacı hocam yakalayabilirsem youtube dan paylasayim tvnin yaptigi ekranin gidip gelme olayini.hic boyle birseyle karsilastiniz mi acaba ? Sizin tavsiyenize gore servis yada fabrika ayari don. yaparim.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Tşkler eve gidince deneyeceğim birde root işlemi yapma ve Google Play'de uygulamarin çoğu görünmüyor
Rica ederim deneyin inşallah sorunsuz kullanırsınız google play de uygulamaların çoğunun görünmemesi normal cunku google play Tv var. O sebeple göstermiyor sizin işinize lazım olan uygulamayı usb den yükleyip kullanabilirsiniz ama root işlemi benim tv (5500rst) de olmadıgı için deneyip yorun yapamıyorum ne yazık ki

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt