55SV685'in çalışmayan HDMI Girişleri.

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Almanya da ilan iceriginin yanlis olmasinin ciddi hukuki yaptirimlari vardir, ayrica kullanilmis ürün satsa da ilanda garanti yok yazmadigi icin sorun ciktiginda Eu yasalarina göre 6 ay garanti vermek zorunda..
Ben belki icindeki anakarti söküp yollayabilir mi diye sormak istenebilir belki diye paylastim ,benden böyle talepte bulunan alici oluyor.
Almanyaya seyahatler açık olsa kesin iletişime geçerdim adamla :) 2-3 ayda bir zaten gidip geliyordum iş amaçlı. Bavula atar getirirdim. Kargo olunca işin şekli değişiyor ama. Gümrükte adamın canından bezdirirler bunun anakartı için.

Umut Barış Umut Barış
Panelin kaç saat çalıştığını kumanda ve yan panelden girilen servis menüsünden öğrenebiliyorsun :sirit

Heidelbergde!de 190€'ya 46sı varmış :) Bildiğim kadarıyla boardları aynı her ikisinin de.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Almanyaya seyahatler açık olsa kesin iletişime geçerdim adamla :) 2-3 ayda bir zaten gidip geliyordum iş amaçlı. Bavula atar getirirdim. Kargo olunca işin şekli değişiyor ama. Gümrükte adamın canından bezdirirler bunun anakartı için.

Umut Barış Umut Barış
Panelin kaç saat çalıştığını kumanda ve yan panelden girilen servis menüsünden öğrenebiliyorsun :sirit

Heidelbergde!de 190€'ya 46sı varmış :) Bildiğim kadarıyla boardları aynı her ikisinin de.

Eş dost varsa orada, ayırt bence.
Pandemi sonrası alırsınız.

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Alıp Türkiyeye geitrmeye kalksan ayağıyla 46kg ağırlığı var. Kutu ile 55kg'yi görür. Uçakta deli para tutar.
Arabaya koymaya kalksan Büyük bir araca ihtiyaç var. Sedanın arka koltuğa 55'i sığmıyor.

Geri
Üst Alt