Yerli Otomobil Görücüye Çıktı ( Anket İçerir )

Yerli Otomobili Beğendiniz Mi ?

• Evet Beğendim

• Hayır Beğenmedim

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
1-Veya dan sonrası fiatın tofaşa araba ürettirmesidir.Başka ülkelerdede olabilir.2-Yerli ve milli söylemi ne zaman gerçek olur.Oda sadece bize ait bir marka olursa onu zaman gösterir.Hep birlikte görecez.3-yerli uçağımız 2019 göklerede nerde yazıyor ilk senden durdum.Benim duyduğum İngiltereyle ortak yapacağımız.4-benim yaşım 50 yandaşlarına peşkeş çekilenleri 80 li 90 lı yıllardan iyi bilirim.
Verdiğin yıllarda da ben bu düşüncelerime sahiptim... Yani, iki yanlış bir doğru yapmıyor... Kötü olanı savunacak değilim çok şükür...

Benim yaşım da, 47... Benzer şeyleri düşünüyoruz, küçük ve can alıcı bir kaç nüansla...

Google amca'ya "yerli uçak göklerde" yazarsanız bir çok taraftan kaynak çıkıyor... Link verip konuyu dağıtmak istemiyorum.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) CEO’su Gürcan Karakaş, yerli otomobile ilişkin yeni bilgiler paylaştı. Karakaş, "Aracın elektrikli motoru için Bosch ile görüşüyoruz. Aracın bataryası için Çin ağırlıklı 6 firma ile gizlilik sözleşmesi imzaladık" dedi

* * *

Aracın; koltuklarını bari İnegöl'e sipariş versinler de; yerli diyebileceğimiz bir şeyleri olsun... :sirit

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Yerli ve Milli arabının fiyatı ne olacak.

birazda bunu konuşalım.

kimisi 150-200bintl kimiside 200-250bintl tahminde bulunuyor.

birde doğan kabaktan dinleyelim.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Ben de şimdi gördüm haberi , bizzat TOGG CEO sı diyor Motor Alman Bosch , Batarya Çin , Tasarım ve prototipler İtalyan , Araç Entegrasyonu Alman EDAG , Mekanik Aksam ve Şasi İngiliz Myra , şaka gibi resmen bu aracı yerli diye bize yutturdular , fiyatıyla da vitesi yerli algısı vermişler resmen ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
bmc ne yapacak

ciddi soruyorum bu babayiğitler hisse sahibimi yoksa üreticimi
Tam olarak detaylı bir bilgim yok ama , bu baba yiğitlerin ortak noktası bu işe para koymak gibi geliyor bana , yoksa bir şey yaptıklarını sanmıyorum , koskoca Cumhurbaşkanı'nı yerli araç diye oturtup tur bile attırdılar araçla.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Tam olarak detaylı bir bilgim yok ama , bu baba yiğitlerin ortak noktası bu işe para koymak gibi geliyor bana , yoksa bir şey yaptıklarını sanmıyorum , koskoca Cumhurbaşkanı'nı yerli araç diye oturtup tur bile attırdılar araçla.
Sünnet çocuğu olmadığına göre, kandırılarak tur atmasaydı... :sirit Gerçi ilk değil bu durum... :krokop

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
e okadar sakin olun dedim ya :) olmayın laaa yıkın ortalığı :))))
büyük ihtimalle para koydular.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
bmc ne yapacak

ciddi soruyorum bu babayiğitler hisse sahibimi yoksa üreticimi
Bu babayiğitler; burada bir deve var hamuduyla götürülecek, biz götürmeye geldikciler... :sirit Ülkede hangi büyük projeye daha doğrusu hamuduyla götürülecek deveye bakarsak, altından belli bir kesim çıkıyor... Halkın büyük bir bölümü bu durumu bilmiyor. Şimdi yazmak da bana düşmez, herkesin aklı var takkesi var di mi? Benim gördüğümü, düşündüğümü, araştırıp bulduğumu benim gibi sıradan her insan da yapabilir di mi? :bye

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Çiçeği burnunda Bakan abla, topa çok hızlı girmiş... :sirit

IMG_20210424_215613.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt