Deneyim Yepyeni Smart Portal Çalışmaları

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Tak kullan olarak test ettim kumanda çalışıyor
Benim portaldaki widget linklerni eklediğimiz zaman yeni Smart portal hazır

hadi inş :) ben tv içerisindeki dosya ile değiştiremedim yazdırdım ama bir değişiklik olmadı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu adresdeki smart menü 17mb230 daki menüyle ayni.Tv bir sekilde icerdigi smart menüye göre portal adrese yönlendirme yapiyor ve sifre ve kullanici isimiylede bu adresi kullanip kullanmayacagi portal girisinde kontrol ediliyor.

sayın hosbulduk hosbulduk, vermiş olduğunuz linkte arkadaş ftpden kendi tv dosyalarını çekmiş yalnız hata yapmış :P etc passwd netflix üyeliği varsa net flix uid dosyalarını kötü niyetli kişiler alarak bedava net flix izleye bilir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
yaptım ama başka bir sıkıntı var sanırım default mu yapıyor acaba serverdan tekrar yazıp kodlarda readwrite vardı
Hımm,default yapıyorsa zor o zaman,telnetten komutla yapılır ama tvnin full yazılımı varmı elinde ,tv çökebiliyor bazen 777 yapıldığında,önce çalışıyor,kapanınca açılmıyor(en azından bende böyle oluyordu,vendor'a
yazma yetksi yok çünkü)

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Hımm,default yapıyorsa zor o zaman,telnetten komutla yapılır ama tvnin full yazılımı varmı elinde ,tv çökebiliyor bazen 777 yapıldığında,önce çalışıyor,kapanınca açılmıyor(en azından bende böyle oluyordu,vendor'a
yazma yetksi yok çünkü)
var var bu işin sonu full yazılıma gider dedim ama :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
var var bu işin sonu full yazılıma gider dedim ama :)
Evet, ben o sözü 2 yıldır söylüyorum :),elimde fuller olduğundan zor olmuyor ,hatta bizim hanım bile öğrendi usbyi takıp kumanda ile atıyor,bizim kanal listesi ve config ler otel menüden alınma olduğundan onu da usbden atıyoruz ,kolay oluyor :)
Ama en güzeli hanım dizi izlerken telnetten reboot atıyorum ,tv akapanıp açılmaya başladığında "bozdun tvyi kendi kendine neler yapıyor" deyip diziyi izlemeyi bırakıyor, bir tek rebootu öğretmedim :haha1

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Evet, ben o sözü 2 yıldır söylüyorum :),elimde fuller olduğundan zor olmuyor ,hatta bizim hanım bile öğrendi usbyi takıp kumanda ile atıyor,bizim kanal listesi ve config ler otel menüden alınma olduğundan onu da usbden atıyoruz ,kolay oluyor :)
Ama en güzeli hanım dizi izlerken telnetten reboot atıyorum ,tv akapanıp açılmaya başladığında "bozdun tvyi kendi kendine neler yapıyor" deyip diziyi izlemeyi bırakıyor, bir tek rebootu öğretmedim :haha1

:) test bekleyen chatapp

emby :)

samsunglardaki filin tv

http://yyigi.freesite.vip\apps\allincinema_su allincinema

samsung androidlerdeki xsmart

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
tv de mavi ekran aciliyor,ama menüden yönlendirme yapilmiyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

"ana menü" olacak günlük 3 düzeltme limitim dolmus editliyemiyorum :)
hosbulduk hosbulduk, emby odaklandım şuan bende emby windows için server indirin kurun resim vs müzik ekleyin sonra tvde emby açın ayarları yapın şöyle bişiler

Ekran-Alintisi3c680e4dd9b31d5ed.jpg

Ekran-Alintisi36d744af42f29757.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
normal server olarak kuracağım ben sevgili teraspy teraspy, şimdilik denemek için pc ye kurudm serverı emby sitesinde linux içinde var istersen vermiş olduğum resimde benim wan ip mi girerek deneye bilirisn
Evet,googleden baktım da her sisteme var gibi ama x64 maalesef,evde cwp kurulu ,kurulıum bitince bana kullanacağım ip sordu ,pc ip le devam et dedim,hatta sevgili rfvenin sayesinde 1 yıllık free domain de aldım ,tabii kapalı server şimdi, ns 'lerle bu domaini cwpye verdim ama ip ile hiç uğraşmadım,127.0.0.1 değil yani, mesela " 195.174.38.93/~malo/portal" yazıldığında direk gidiyor(pc açıksa tabii) ,bunu host ayarından yapmadım,kendisi kurulumda yapıyor.

CWP:

Geri
Üst Alt