Deneyim Yepyeni Smart Portal Çalışmaları

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Sevgili Teraspy genel için tüm anakartlardaki kumando kodlarını isteyeceğim sanırım ☺️

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Sevgili rfe aynen dediğiniz gibi aslında server da var ama tv içerisindeki portal da yönlendirme ile vestel poertaltv. Tv ye gidiyor mb120 de ben editledim mb90 ilerde hemencecik aynı kodlar biraz daha gelişsin dağıtımı hapıcam kurulum makalesi ile

BETA olarak atda bizde bakalım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Sevgili Teraspy genel için tüm anakartlardaki kumando kodlarını isteyeceğim sanırım ☺
Genelde tüm kartlarda kumanda aynı ,yani hemen hemen :ok

Sevgili rfe aynen dediğiniz gibi aslında server da var ama tv içerisindeki portal da yönlendirme ile vestel poertaltv. Tv ye gidiyor mb120 de ben editledim mb90 ilerde hemencecik aynı kodlar biraz daha gelişsin dağıtımı hapıcam kurulum makalesi ile
İşte sevgili rfve nin dediği şey ,"test edelim bakalım" anlamındadır,yönlendirme biliyorsun(sanırım biliyorsun) .js içinden yapılıyor,tam adresi veremiyorum çünkü köydeki laptop bir zamanların öğretmen laptopu olan toshiba L10 ,linux olmasına rağmen tam bir kağnı arabası(benimle yaşıt yani :) ) ,ama sanki bizim kartlarda vendor içindeydi ,tam hatırlamıyorum yani,yönlendirme oradan olacak sanırım.
Serverin İp adresini özelden de verebiirsin,test amaçlı olarak :ok

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
olarak girin
test ede bilme şansınız varmı üstadlat demoyu teraspy teraspy, rfve rfve, diğer kartlarda kontrolüne bakalım sonra media kısmını ayarlıyalım ben apps ta çalıştırdım server içerisinde chat app falan var eklemedim daha kodlara

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
olarak girin
test ede bilme şansınız varmı üstadlat demoyu teraspy teraspy, rfve rfve, diğer kartlarda kontrolüne bakalım sonra media kısmını ayarlıyalım ben apps ta çalıştırdım server içerisinde chat app falan var eklemedim daha kodlara
Köyde şansım yok maalesef ,ama eve dönünce kesin denerim ,server açık kalırsa tabii :ok

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Bu işin sonu full yazılıma kadar gidicek gibi ? ftpden yazma olmadı telnet ten denemek lazım ama buradan bağlanamadım eve herhalde elektrikler kesik evde

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Demo siteyi 17mb230 anakartli tv de webapptester uygulamasi ile test ettim.Baslangic menüsü düzgün olarak aciliyor.Tv kumandasi calisiyor.

20200307_0733171.jpg

üst linklerden sadece vestel ve tavsiye calisiyor.Vestele tiklandiginda görüntü alttaki gibi.Bu menüden ana menüye geri dönüs yok,webapptester i yeniden baslatmak gereliyor

20200307_0740561.jpg

20200307_0736251.jpg

kumanda hem üst hem ortadaki secili olan bölüme ayni ayni anda basiyor, burada problem var.Resimdeki sari cerceveli olan bölümler,en üstteki linkler tek basina secilip yönlendirme yapilabiliyor.

20200307_0752091.jpg

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Demo siteyi 17mb230 anakartli tv de webapptester uygulamasi ile test ettim.Baslangic menüsü düzgün olarak aciliyor.Tv kumandasi calisiyor.

20200307_0733171.jpg

üst linklerden sadece vestel ve tavsiye calisiyor.Vestele tiklandiginda görüntü alttaki gibi.Bu menüden ana menüye geri dönüs yok,webapptester i yeniden baslatmak gereliyor

20200307_0740561.jpg

20200307_0736251.jpg

kumanda hem üst hem ortadaki secili olan bölüme ayni ayni anda basiyor, burada problem var.Resimdeki sari cerceveli olan bölümler,en üstteki linkler tek basina secilip yönlendirme yapilabiliyor.

20200307_0752091.jpg

Çok teşekkürler şuan mutlu oldum :) hosbulduk hosbulduk, teraspy teraspy, rfve rfve,

Değerli forum sakinlerinimiz affınıza sığınarak bir öneride bulunmak istiyorum.

Madem yapıyoruz düzgün bireyler çıkaralım aramızda bölüm paylaşımı yapsak müsait olduğumuzda uğraşsak nasıl olur? Mesela kumanda VS html5 api işleri bende olsun media muzik filim linkleri başkasında olsun ip TV VS bir arkadaşımıza olsun gibi :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Değerli hosbulduk hosbulduk, haklısınız diğer linklerde bir media koyulması daha demo olarak attım film seçimlerinde tıklama şuanda yok script ve APileri geliştirip anakart modeline göre kumanda kodu koymayı yapıyorum şuanda birde portal linki yönlendirmesi işi gerekiyor satın teraspy teraspy müsait olduğunda çözüm bulacaktır eminim.

Yazmayı nereye yaptıryorsun?
Html applications Light portal vestel index

Son düzenleme:
rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Çok teşekkürler şuan mutlu oldum :) hosbulduk hosbulduk, teraspy teraspy, rfve rfve,

Değerli forum sakinlerinimiz affınıza sığınarak bir öneride bulunmak istiyorum.

Madem yapıyoruz düzgün bireyler çıkaralım aramızda bölüm paylaşımı yapsak müsait olduğumuzda uğraşsak nasıl olur? Mesela kumanda VS html5 api işleri bende olsun media muzik filim linkleri başkasında olsun ip TV VS bir arkadaşımıza olsun gibi :)

Değerli hosbulduk hosbulduk, haklısınız diğer linklerde bir media koyulması daha demo olarak attım film seçimlerinde tıklama şuanda yok script ve APileri geliştirip anakart modeline göre kumanda kodu koymayı yapıyorum şuanda birde portal linki yönlendirmesi işi gerekiyor satın teraspy teraspy müsait olduğunda çözüm bulacaktır eminim.

Html applications Light portal vestel index

şimdilik portal yönlendirme yapmaya gerek yok
Kumanda kodları çalışıyorsa tak kullan şeklinde de kullanabiliriz

tv ye müdahale etmeden

Geri
Üst Alt