Deneyim Yepyeni Smart Portal Çalışmaları

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
36
Sayın rfve ve Sayın teraspy portal çalışması devam ediyor mu ben şöle bişey yaptım bizim tvnin Web portal linkini pingleyip ip adresini aldımkendi modemimden kendi serverıma yönlendirdim html5 ile yaptığım bir portal vardı biraz azı yüzük kayık oldu yazılar falan ama çalıştı düzgün bir portal ve düzgün bir serverla alternatif portal yapa biliriz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sayın rfve ve Sayın teraspy portal çalışması devam ediyor mu ben şöle bişey yaptım bizim tvnin Web portal linkini pingleyip ip adresini aldımkendi modemimden kendi serverıma yönlendirdim html5 ile yaptığım bir portal vardı biraz azı yüzük kayık oldu yazılar falan ama çalıştı düzgün bir portal ve düzgün bir serverla alternatif portal yapa biliriz
Hemen yolla bakalım html5 dosyalarını :hihi
İşin gerçeği uzun zamandır uydu alıcısıyla uğraştığımdan bıraktım portal olayını,tabii tamamen terk etmedim ,tvnin içine gömülecek bir denemeler de yapıyorum ,özeliikle html5 medya oynatıcı v.s gibi ,yani sadece serverimde denemiştim,özellikle free oynatıcıları kurcaladım sadece :)

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
wala o kadar çok ilgilenecek şey birikti ki
Yumak oldu dolandı heryere :)

Hiç birine başlayamıyorum
Tembel tenekeler siziiiiiii. :(
Neyse şaka bir yana, önem sırasına koyarsanız sanırım bir kaç parçaya bölünmek zorunda kalmazsınız.
En azından böyle bir şey olabilir mi?Yani oscam yüklenip onu da cccam olarak kullanmak gibi yani.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tembel tenekeler siziiiiiii. :(
Neyse şaka bir yana, önem sırasına koyarsanız sanırım bir kaç parçaya bölünmek zorunda kalmazsınız.
En azından böyle bir şey olabilir mi?Yani oscam yüklenip onu da cccam olarak kullanmak gibi yani.
Bu arada, portal dediğiniz nedir?Tam anlayamadım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt