Vicdan o diyarlarda çoktan gitmiş ama hiç birisinin haberi yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
ben öyle alıntı çalıntı ilgilenmiyorum Domestos kardeş.. direk bak sayın Adem bey diye kendisine hitap ettim..
bak sen bu işi biliyorsun ama iyi alıntı yapıyorsun tebrikler..
Sizin tayfa ile muhatap olmak istemiyorum ama fena halde sürtünüyorsunuz, seviyeniz ortada, karşılık vermeyi istemiyorum ama dediğim gibi sürtünüyorsunuz... Benim işimi bilip bilmemem, senin mesleğinde uzman olup olmaman bu mecralarda usulünce yazıp çizilmediği sürece çok önemli değil... Neyin önemli olduğunu konunun daha önceki mesajlarında yazmıştım ama okumadığınız için yapacak bir şey yok...

Konuya; en başından itibaren müdahil olmam; sizin tayfanın genel itibari ile saygısız olması, hakarete varan kelimeleri pervasızca kullanmalarıdır. Ayrıca, bu forumu ve yönetimini de çok iyi tanıyorum, geçtiği yolları, aştığı sıkıntıları ve misyonunu biliyorum... Konu bir an önce nihayete erse de; patlamış lağım "gibi" gelen kokular kesilse...

M Çevrimdışı

meto26

Yeni Üye
23 Tem 2019
11
51
bak şimdi böyle yaparsan olmadı terbiyini takın.
sana hitaben 45 yaşında oldugun için kardeş diye yazdım.
sana burdan bir sürtünürüm SİLVER ken GOLD olursun.
senin buralarda takılmışlıgının milyon katı kadar benim okuyup yazmışlıgım vardır.
hadi git yoluna işine bak..seviyendeki insanlarla takıl..gelmiş bana alıntıyı ögretiyor.. la havle vela kuvvate...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
bak şimdi böyle yaparsan olmadı terbiyini takın.
sana hitaben 45 yaşında oldugun için kardeş diye yazdım.
sana burdan bir sürtünürüm SİLVER ken GOLD olursun.
senin buralarda takılmışlıgının milyon katı kadar benim okuyup yazmışlıgım vardır.
hadi git yoluna işine bak..seviyendeki insanlarla takıl..gelmiş bana alıntıyı ögretiyor.. la havle vela kuvvate...
Terbiye sizin gibilerin ağzında sakız oldu bu ülkede, ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın... Maalesef görüyoruz ki benim milyonda birim kadar okumuşluğun yazmışlığın yok, seviyesi kendinden menkul kişilik...

R Çevrimdışı

radarfon

Yeni Üye
12 Eyl 2019
8
47
okuya okuya alim olmussun zaten terbiyesiz insan sen kimsin boyle konusuyorsun
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem beyde seviyeli form diye buna dermis demekki seviyeniz buysa bilmiyorum ne dedik kardesim tek kelime kotu konusmadik tabii artik savunulacak yeriniz kalmadi

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

meto26

Yeni Üye
23 Tem 2019
11
51
Terbiye sizin gibilerin ağzında sakız oldu bu ülkede, ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın... Maalesef görüyoruz ki benim milyonda birim kadar okumuşluğun yazmışlığın yok, seviyesi kendinden menkul kişilik...
bak sana karşı tek bir lafım sözüm olmadıgı halde üslubumu hiç bozmadıgım bir yerde kendi kendine zıplayıp giriyorsun ve bir sürü laf ediyorsun..ha ben anladım seni..sen şimdi bana cevap verdinya kesin seni GOLD üye statüsüne alacak adminin sen baya gözüne girdin şimdi....
ben burda Adem bey ile muhattab oluyorum ona bir kaç soru sordum cevap verdim selzenişlerde bulundum..hiç uslubumu bozmadan zaten bozmam yapım degil..ama sen zırt pırt ordan burdan çıkıp ortalıgı karıştırıyorsun..
bak bu yazıma cevap dahi verme yeter bitsin burda rica ediyorum..

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
[Gizli İçerik]okuya okuya alim olmussun zaten terbiyesiz insan sen kimsin boyle konusuyorsun
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem beyde seviyeli form diye buna dermis demekki seviyeniz buysa bilmiyorum ne dedik kardesim tek kelime kotu konusmadik tabii artik savunulacak yeriniz kalmadi
Sizin tayfa gelince, seviyenize indik maalesef. Kendimden özür dilerim.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Adamlar artık daha kazık atamayacağızın derdine düşmüşler.
Olan cümlemi yanlış anlaşılma olabilir diye geri almak istiyorum. Gözümle şahit olmadığım için bir şey diyemiyorum. Her iki taraf da kusura bakmasın lütfen..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt