teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
telefunken 40xt7000 smart için son sürüm full yazılım alabilir miyim? mevcut sürüm v2.2.4.t
17MB95 rev3 anakart, 40" dij panel SN: 7098207 300072
şimdiden teşekkürler

TEKNOwest teknovest F fikoloji
Tvde sorun yoksa hiç bulaşma yazılıma sevgili maxtreme ,çünkü kartın en sorunlu karttır,anında çöker (MB95) zaten bunun son sürüm yazılımı olacağını da sanmıyorum maalesef :ok

M Çevrimdışı

maxtreme

Yeni Üye
3 Haz 2019
10
37
Tvde sorun yoksa hiç bulaşma yazılıma sevgili maxtreme ,çünkü kartın en sorunlu karttır,anında çöker (MB95) zaten bunun son sürüm yazılımı olacağını da sanmıyorum maalesef :ok
Son sürümden kastım v3.6.6 olan sürümler. O sürümlerde görüntülerde iyileşme olduğunu okudum. TV'yi laptopa bağladığımda FHD görüntüden memnun değilim.
Dongle programmer ile SPI flash yedeğini (2MB) aldım. Çökme durumunda sanırım işe yarar.
Uyarın için teşekkürler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Son sürümden kastım v3.6.6 olan sürümler. O sürümlerde görüntülerde iyileşme olduğunu okudum. TV'yi laptopa bağladığımda FHD görüntüden memnun değilim.
Dongle programmer ile SPI flash yedeğini (2MB) aldım. Çökme durumunda sanırım işe yarar.
Uyarın için teşekkürler.
Bak bu ilgimi çekti :)
hangi programmer ve program kullandın acaba

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Son sürümden kastım v3.6.6 olan sürümler
17mb95 kartla yazilim yükleme konusunda bu forumda en cok ugrasan kisi sanirim benim .
Öncelikle full yaziliminizin olmasi sart,tv nizin orjinal Profil dosyalarini yedeklemeniz sart ,ama buna ragmen uygulamada yapilacak herhangi bir hata tv nizi hic acilmayacak hale getirme ihtimali var .
Full yazilimim oldugu icin mb95 li kartlarla ilgili forumda paylasilmis güncelleme yazilimlarinin neredeyse hepsini denedim.En az 30 yazilim yükleme yapmama ragmen, son denememde karti bozup mb95 anakart iyilestirilebilir mi denemelerini mecburen biraktim.
v224t v366n v366k olarak iki farkli versiyonla güncellemis birisi olarak benim gözlemledigim kendi televizyonumda (50" telefunken cmo Panel) farkedilecek sekilde görüntü iyilesmesi olmadi.
Benim güncelleme amacim; youtube calisir mi düsüncesiydi.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
için en son yazılım nedir yardımcı olur musunuz ? Ana kart MB211 Mevcut Versiyon: V.3.11.9.0

U Çevrimdışı

Uykusuz

Yeni Üye
10 Haz 2019
11
32
Merhaba herkese. 50ud6300 vestel televizyon satın aldım hdr özelliği yok. Tv yazılımından pek anlamıyorum bu forumu tavsiye ettiler. Yazılımla falan açmak mümkün müdür?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Menu -->Ayarlar -->Netflix içinde ESN numarası "?? " (Elektronik Seri Numarası)

Sadece iki adet "??" Var bundan dolayımı acaba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_7807.png
selam
full yazılım :
yükleme anlatımı için Tıklayınız

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt