teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Keşke bukadar kolay olsa.

4 Gündür uğraşıyorum her yolu denedim sanırım tek çözüm, içinde netflix olan bir güncel full yazılım bana
Tv kartın neydi?, Menü+4+7+2+5 ile görebilirsin,tvnin arkasındaki barkodun okunaklı fotosunu al,burada yayınla,sevgili dostlarım fikoloji ve teknovest kesin yardımcı olurlar :ok

S Çevrimdışı

sibercoder

Yeni Üye
4 Haz 2019
10
34
Menu -->Ayarlar -->Netflix içinde ESN numarası "?? " (Elektronik Seri Numarası)

Sadece iki adet "??" Var bundan dolayımı acaba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tv kartın neydi?, Menü+4+7+2+5 ile görebilirsin,tvnin arkasındaki barkodun okunaklı fotosunu al,burada yayınla,sevgili dostlarım fikoloji ve teknovest kesin yardımcı olurlar :ok

IMG_7807.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Menu -->Ayarlar -->Netflix içinde ESN numarası "?? " (Elektronik Seri Numarası)
Sadece iki adet "??" Var bundan dolayımı acaba
Foto
Aaa,herkes seri no bulamaz,sende 2 adet :)
Belki olabilir,çünkü 2 seri no olmaz,karşı taraf - internet kontrol diyeyim- iki no görünce sapıtıyordur,çekirdek yazılımdan sonra tvyi reset attınmı,kanal llisteni yedekleyip tvye reset at bakalım.

S Çevrimdışı

sibercoder

Yeni Üye
4 Haz 2019
10
34
Aaa,herkes seri no bulamaz,sende 2 adet :)
Belki olabilir,çünkü 2 seri no olmaz,karşı taraf - internet kontrol diyeyim- iki no görünce sapıtıyordur,çekirdek yazılımdan sonra tvyi reset attınmı,kanal llisteni yedekleyip tvye reset at bakalım.

3 Defa Res attım Porfile editleme denedim yok olmuyor olmuyor anlamadım. bir türlü

A Çevrimdışı

ardotansel

Yeni Üye
9 Haz 2019
6
54
Herkese iyi günler.
Vestel 49 UD 8200 tv aldım. MB130 anakart , v.5.7.10.0 versiyon. Usb den avi dosyalarını desteklemiyor. Bir çözümü varmıdır.Yazılımsal birşey yapabilirmiyim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Herkese iyi günler.
Vestel 49 UD 8200 tv aldım. MB130 anakart , v.5.7.10.0 versiyon. Usb den avi dosyalarını desteklemiyor. Bir çözümü varmıdır.Yazılımsal birşey yapabilirmiyim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ö Çevrimdışı

Özera

Yeni Üye
9 Haz 2019
1
40
merhaba finlux marka tv icin internet bağlantısı yapamıyoruz mb95 güncelleme istiyor rica etsem yardımcı olurmusunuz sn 9538111500001

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkese iyi günler.

Herkese iyi günler.
Deneyebilirsiniz
Kullanım kitapçığında desteklenen formatları kontrol ediniz

A Çevrimdışı

ardotansel

Yeni Üye
9 Haz 2019
6
54
Deneyebilirsiniz
Kullanım kitapçığında desteklenen formatları kontrol ediniz
Cevabınız için teşekkür ederim. 10.05.2019 MB130_VESTELQUI_APV_V5.7.20.0.zip dosyasını indirdim. Bu dosya full yazılım yöntemiylemi, core yazılım yükleme yöntemi ilemi yükleyeyim. Sonuç alamazsam desteklenmeyen avi formatlar için ne yapabilirim. Öneriniz varmı.

S Çevrimdışı

serkançelik

Yeni Üye
9 Haz 2019
1
45

merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim bende vestel marka 3D smart 43FB8500 Led tv mevcut elimde bahsi geçen diger konularla ilgili hiçbir sıkıntım yok mütün menüler ful ve kullanımda sadece wep tarayıcısı internet üzerindeki filimleri açmıyor tek sıkıntım bu bu konuyla ilgili tavsiyeleriniz nedir nasıl giderilebilir teşekkür ederim

Geri
Üst Alt