S Çevrimdışı

sonfetih

Yeni Üye
5 Eki 2024
16
49
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın sonucu yazın.
Merhabalar öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim Televizyon normal uydu kanallarında izlerken herhangi bir sıkıntısı yok ama uygulamalarda izlerken sıkıntı oluyor örneğin TiVibu izlerken kanalların hepsini açmıyor özellikle de spor kanallarını açmıyor Türk Telekom ile görüştüm herhangi bir sıkıntı olmadığını söylediler Bir de ana ekrandaki uygulamaları silmek istediğim zaman daha önce silebiliyordum şimdi silemiyorum ilk kurulumdan tekrar kurulum yaptım herhangi bir değişiklik olmadı 47 25 menüsünden fabrika ayarlarına geri dön yaptım düzeldi ama birkaç gün sonra tekrar aynısı oldu tekrar 47-25'ten fabrika ayarlarına dönmek istedim bu sefer oradan da ayarlara dönüş yapmadı

1000054904.jpg

S Çevrimdışı

sonfetih

Yeni Üye
5 Eki 2024
16
49
merhabalar yüklemeyi sorunsuz tamamladım güncel sorunlar devam ediyor ve ek olarak su anda uydu sinyali alamıyorum

khattar Çevrimdışı

khattar

Yeni Üye
5 Haz 2023
2
45
I have this. Try at your own risk.
Thanks for sharing

I tried with the method mentioned as described on this forum but its not picking up

Format the USB drive with Fat32
Switch off the TV, Put the USB, while pressing the ok button put the power plug on. after few blinks just red light and nothing happen.

yokoono Çevrimiçi

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,612
73
Thanks for sharing

I tried with the method mentioned as described on this forum but its not picking up

Switch off the TV, Put the USB, while pressing the ok button put the power plug on. after few blinks just red light and nothing happen.
Unzip soft.
1. Insert the USB stick
2. Press and hold the OK key
3. Plug the TV into the socket.
4. The stby LED blinks rarely and then quickly. THEN RELEASE THE OK KEY.

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,671
merhabalar yüklemeyi sorunsuz tamamladım güncel sorunlar devam ediyor ve ek olarak su anda uydu sinyali alamıyorum
Diseqc ayarını mutlaka yapın linki kontrol edin.

S Çevrimdışı

sonfetih

Yeni Üye
5 Eki 2024
16
49
formda yeniyim sanırım evabı başka yere yazdım

Diseqc ayarını mutlaka yapın linki kontrol edin.
hocam burada bir şey çıkmıyor

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,671
Thanks for sharing

Insert the USB flash drive into the USB input port of the television. While plugging in the power plug of the television, press the OK button on the remote control 5-10 times in rapid succession, release it, release it, when the software starts to load, release the button and wait for the loading process to finish.
Google translate

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,671
formda yeniyim sanırım evabı başka yere yazdım

hocam burada bir şey çıkmıyor
Diseqc ayarının yapılması gerektiği ve hazır kanal listesi var nasıl yükleneceği yazıyor.

S Çevrimdışı

sonfetih

Yeni Üye
5 Eki 2024
16
49
Diseqc ayarının yapılması gerektiği ve hazır kanal listesi var nasıl yükleneceği yazıyor.
Hocam kurulum ayarlarında disegc ayarlarını bulamadım kanal arama dvb-s. Var ama bütün kurulum menüsünü taradım disengc ayarı yok

1000056364.jpg

G Çevrimdışı

gozde1

Yeni Üye
8 Eki 2024
1
49
selam ustalarım kolay gelsin sunny tvc.ms6m181.5 lc panelli dump lazım

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt