yokoono Çevrimiçi

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,612
73
WhatsApp-Gorsel-2024-10-05-saat-20.44.49_86f8786e.jpg

Sa arkadaşlar. Toshiba TV Açılırken sürekli kapanıyor. Yazılım atılması mı gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Main cod 17MBxxxx ???.
Do you know the panel code (VES315xxx-xx-xx) ???.

Son düzenleme:
V Çevrimdışı

veyselkara

Yeni Üye
5 Eki 2024
2
35
Kaybolmamışsın bak 3 kere atmışsın problemi :) Ustalar giriş yapınca cevap verirler mutlaka :ok
Koydeyim internet zor cekiyor bastim cevap yaz butonuna gittigini gostermedi. Tekrar tekrar basinca meger gitmis bu seferde mesajlari birlestirdi otomatik ,nasil ayirip gereksizleri silecegimi bulamadim.Insallah yardimci olurlar hic biseyi degismemis tvnin ilk gunku orjinal haliyle bozuldu.

S Çevrimdışı

sonfetih

Yeni Üye
5 Eki 2024
16
49
Merhabalar öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim Televizyon normal uydu kanallarında izlerken herhangi bir sıkıntısı yok ama uygulamalarda izlerken sıkıntı oluyor örneğin TiVibu izlerken kanalların hepsini açmıyor özellikle de spor kanallarını açmıyor Türk Telekom ile görüştüm herhangi bir sıkıntı olmadığını söylediler Bir de ana ekrandaki uygulamaları silmek istediğim zaman daha önce silebiliyordum şimdi silemiyorum ilk kurulumdan tekrar kurulum yaptım herhangi bir değişiklik olmadı 47 25 menüsünden fabrika ayarlarına geri dön yaptım düzeldi ama birkaç gün sonra tekrar aynısı oldu tekrar 47-25'ten fabrika ayarlarına dönmek istedim bu sefer oradan da ayarlara dönüş yapmadı

1000054904.jpg

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,671
Merhabalar öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim Televizyon normal uydu kanallarında izlerken herhangi bir sıkıntısı yok ama uygulamalarda izlerken sıkıntı oluyor örneğin TiVibu izlerken kanalların hepsini açmıyor özellikle de spor kanallarını açmıyor Türk Telekom ile görüştüm herhangi bir sıkıntı olmadığını söylediler Bir de ana ekrandaki uygulamaları silmek istediğim zaman daha önce silebiliyordum şimdi silemiyorum ilk kurulumdan tekrar kurulum yaptım herhangi bir değişiklik olmadı 47 25 menüsünden fabrika ayarlarına geri dön yaptım düzeldi ama birkaç gün sonra tekrar aynısı oldu tekrar 47-25'ten fabrika ayarlarına dönmek istedim bu sefer oradan da ayarlara dönüş yapmadı

1000054904.jpg
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın sonucu yazın.

Geri
Üst Alt