Ğ Çevrimdışı

ğülser

Yeni Üye
25 Eki 2022
2
46
Merhaba
seg marka 17mb140 yazılımına ulaşamadım yardımcı ola bılırmısınız ?
teşekürler .iyi çaşlışmalar.

20240712_220856.jpg
20240715_190402.jpg

A Çevrimdışı

Angelo89

Yeni Üye
9 Tem 2024
6
35
We have the software for televisions produced for Türkiye. Since you live outside Türkiye, these software are not compatible. Master yokoono yokoono can help you. When I tagged him, he would see the correspondence when he logs into the forum.
Google Translate
By_Trol can you help me with the software from Turkey, I have nothing to lose, the lcd was brought from Germany.

D Çevrimdışı

devir

Yeni Üye
14 Tem 2024
6
48
D Çevrimdışı

dogandlx

Yeni Üye
23 Eyl 2020
2
34
Selamlar, bir kaç yıl once buradan yazılım güncellemiştim ve çok memnun kalmıştım. Fakat şimdi JVC televizyonumu 1 sene kullanmadım ve tekrar açıp kullanmak istediğimde netflix bekleyip bekleyip kapanıyordu. Bende ayarlardaki ilk kullanım ayarlarına geri dön diye bir seçenek vardı onu seçerek sıfırlamak istemiştim fakat televizyon artık hiç açılmıyor. JVC logosu geliyor gidiyor altta kırmızı ışık yanıp sönüyor ve tekrar logo geliyor. Bu şekilde kısır döngüye girdi. Cihazdaki internet kablosunu,hdmi ve anten kablosunu çıkararak ve fişini çekip 5-10 dk bekleyerek tekrar çalıştırmayı denedim fakat sonuç vermedi :( Cihazım hiç bir şekilde servis veya tamir görmedi. Değişim vs yapılmadı. İçi açılmadı ve kurcalanmadı. Sizden ricam uygun stabil bir çekirdek yazılım bana verebilirseniz tekrar kurulum yapıp televizyonumu kullanmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

WhatsApp-Image-2024-07-16-at-00.52.57.jpg

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,840
Selamlar, bir kaç yıl once buradan yazılım güncellemiştim ve çok memnun kalmıştım. Fakat şimdi JVC televizyonumu 1 sene kullanmadım ve tekrar açıp kullanmak istediğimde netflix bekleyip bekleyip kapanıyordu. Bende ayarlardaki ilk kullanım ayarlarına geri dön diye bir seçenek vardı onu seçerek sıfırlamak istemiştim fakat televizyon artık hiç açılmıyor. JVC logosu geliyor gidiyor altta kırmızı ışık yanıp sönüyor ve tekrar logo geliyor. Bu şekilde kısır döngüye girdi. Cihazdaki internet kablosunu,hdmi ve anten kablosunu çıkararak ve fişini çekip 5-10 dk bekleyerek tekrar çalıştırmayı denedim fakat sonuç vermedi :( Cihazım hiç bir şekilde servis veya tamir görmedi. Değişim vs yapılmadı. İçi açılmadı ve kurcalanmadı. Sizden ricam uygun stabil bir çekirdek yazılım bana verebilirseniz tekrar kurulum yapıp televizyonumu kullanmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

WhatsApp-Image-2024-07-16-at-00.52.57.jpg
full yazılım verildi. Bildirim çanından yazılıma ve yükleme talimatına ulaşabilirsiniz.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,425
By_Trol can you help me with the software from Turkey, I have nothing to lose, the lcd was brought from Germany.
The software has been given to you to try, check the notification bell on the top right, the software link and installation description are written there. Apply it and write down the result.
Google translate

Geri
Üst Alt