Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
garanti dışı kalmasına sebep olur mu?
Yaptiginiz modlamayi tekrar iptal edebilirsiniz ayrica problem olacak bir farklilikda olmuyor,blueooth donaniminiz yoksa modlama ile acsanizda donanim olmadigi icin bir ise yaramaz.DTS icin denemeniz lazim, deneyin eger sonuc olumsuz ise tekrar orjinal profillerinizi yükleyebilirsiniz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
az önce modlama yaptım
Pixellence ve Winks Özelliğini Aktif Etme gercekten görüntü cok farklı oldu camdı ultra cam gibi oldu adem abi ve diger ismini bilmedigim abilerime tskler.
Öyle yazmışsın ki kocaman kocaman ,sanırım "alattin abi (ben oluyorum) ,herhalde görmedim diyemez" mi demek istedin sevgili kurubuz kurubuz :hihi

A Çevrimdışı

aziris

Aktif Üye
16 Haz 2020
95
50
Öncelikle ismi Profile olan klasör yaratmalısın,düzenlediğn profili ,yarattığın klasörün içine kopyala (sadece SW olanı kopyala) ,sonra FAT32 formatlı usb belleğe at bu klasörü ve tvden Menü +4+7+2+5 tuşlayarak usb operations gelip OK bas.Yine olmazsa usb belleği değiştir,farklı bellekle de dene :ok
EK:
Bu arada bu konu hiç eskimez,yıllar geçer, konu yeni gibi kalır,çünkü vestel ve ürünlerinin tek dayanağıdır :hihi
çok teşekkür saygılarımla tv vestel oldu

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
teraspy teraspy hocam, ilk defa modlama yapacağım yalnış bir şey yapmak istemem dolayısı ile profiller 2 olarak verdiğiniz dosyada mb130e modeli yok? hangisini yüklemeliyim? biraz destek rica ediyorum uygun bir zamanınızda, bendeki tv HI-LEVEL 960. selamlar ii geceler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy hocam, ilk defa modlama yapacağım yalnış bir şey yapmak istemem dolayısı ile profiller 2 olarak verdiğiniz dosyada mb130e modeli yok? hangisini yüklemeliyim? biraz destek rica ediyorum uygun bir zamanınızda, bendeki tv HI-LEVEL 960. selamlar ii geceler
Önce indirdiğin dosyaları usbye kopyalayıp test et bakalım ,belki gelir profiller ,eğer boş bir txt dosyası gelirse ,oradaki mb130 olanın sonuna e ekleyip dene mesela :

DownloadProfile.mb130 adını DownloadProfile.mb130e olarak değiştir :ok

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Önce indirdiğin dosyaları usbye kopyalayıp test et bakalım ,belki gelir profiller ,eğer boş bir txt dosyası gelirse ,oradaki mb130 olanın sonuna e ekleyip dene mesela :

DownloadProfile.mb130 adını DownloadProfile.mb130e olarak değiştir :ok
slm üstad, vermiş olduğunuz profiller 2 dosyasını indirdikten ve zip ten çıkardıktan sora usb diske kopyaladık, buraya kadar tamam sora demişsiniz ki boş olup olmadığını test et? peki bunu tv ye takarak nasıl anlayacağım boş mu dolumu olduğunu?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
slm üstad, vermiş olduğunuz profiller 2 dosyasını indirdikten ve zip ten çıkardıktan sora usb diske kopyaladık, buraya kadar tamam sora demişsiniz ki boş olup olmadığını test et? peki bunu tv ye takarak nasıl anlayacağım boş mu dolumu olduğunu?
İçindeki OKU dosyasına göre yap ,sonra usbyi pc ye takıp bak bakalım ,neler var içinde ,yani usb ye kopyalamakla iş bitmiyor ,sevgili OMEGA :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt