Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
gidip benim oğlandan USB2.0 aldım şimdi, ustanın tercihine uymak vazifedir... mersin meselesine gelince ben izmir deyim bol bol çay kahvem var acil beklerim
Mersin yazınca ,acaba dedim :)
İzmirin neresindesin bu arada (belki daha önce de sormuşumdur) ,gecenin 02sinde oğlan da şaşırmıştır :)

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Anladım zaten,ona göre cevap verdim :ok
üstad 32 gb kopyaladım pc ye birde gidip usb 2.0 buldum anca. beni telaşa getirmeyin. zaten acemiyim bu hususta:ara
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mersin yazınca ,acaba dedim :)
İzmirin neresindesin bu arada (belki daha önce de sormuşumdur) ,gecenin 02sinde oğlan da şaşırmıştır :)
karabağlar, cennetçeşme

2020-07-01_02-05-42.png

sırf bu modlama olayını renk ve flu görüntüden dolayı yapıyorum sevgili teraspy. mb230 950 olan modeli de almıştım harikalar yaratıyor renk canlılık konusunda tüm hd yayınlar abartmadan söyliyorum sanki trt 4k izliyormuşçasına bir zevk veriyor... ama bu mb130e 960 ta hayal kırıklığına uğradım renkler canlı değil ve flu. bir arkadaş pic açık yaptım modlama ile fluluk gitti demişti bu yüzden uğraşıyorum... zaten 960 ı almadan önce toshiba yı alıp geri iade ettim, yani iade şansım da kalmadı, a101 deki mağaza müdürü bir daha iade için gidersem kovacak beni :hihi

usb hazır üstad tv açık ken mi takayım usb yı

2020-07-01_02-21-29.png

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
sırf bu modlama olayını renk ve flu görüntüden dolayı yapıyorum sevgili teraspy. mb230 950 olan modeli de almıştım harikalar yaratıyor renk canlılık konusunda tüm hd yayınlar abartmadan söyliyorum sanki trt 4k izliyormuşçasına bir zevk veriyor... ama bu mb130e 960 ta hayal kırıklığına uğradım renkler canlı değil ve flu. bir arkadaş pic açık yaptım modlama ile fluluk gitti demişti bu yüzden uğraşıyorum... zaten 960 ı almadan önce toshiba yı alıp geri iade ettim, yani iade şansım da kalmadı, a101 deki mağaza müdürü bir daha iade için gidersem kovacak beni :hihi
O zaman biliyorsun nasıl yapıldığını ,daha önce yaptığına göre :)
Hadi bakalım kolay gelsin sana o zaman :) ,ama mutlak aldığın profilleri yedekle ,nasılsa onu da öğendin artık (yedeklemeyi) ,:hihi hem oku dosyasını iyice oku ,hemde ademin verdiği vidyoyu izle güzelce,kaydetmişsin zaten pcye :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Açıkken takarsan kumandadan "back" tuşu ile çık veya kapat öyle tak :ok

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Flash 2.0 kaldımı satılıyor mu bilmem.
3.0 satılıyor yapsaydın öğrenmiş olurduk çalışırmı acaba.
Bende 2.0 var 5 sene oldu içinde foto video var gidilmiyor.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
O zaman biliyorsun nasıl yapıldığını ,daha önce yaptığına göre :)
Hadi bakalım kolay gelsin sana o zaman :) ,ama mutlak aldığın profilleri yedekle ,nasılsa onu da öğendin artık (yedeklemeyi) ,:hihi hem oku dosyasını iyice oku ,hemde ademin verdiği vidyoyu izle güzelce,kaydetmişsin zaten pcye :hihi
yok üstad mb230 950 yi modlamadım hiç orj fabrikasyon çok güzeldi renk ve canlılık...

Flash 2.0 kaldımı satılıyor mu bilmem.
3.0 satılıyor yapsaydın öğrenmiş olurduk çalışırmı acaba.
Bende 2.0 var 5 sene oldu içinde foto video var gidilmiyor.
önce şu modlama olayını bir öğrenem sora defalarca deneme yapar birlikte paylaşırız. şu çocuğu bir analı babalı büyütke te gerisi kolay..

üstad sanırım olmadı usb yi taktım, tv yi açtım, menü 4725 yaparak servis menüsüne oradan usb Operations üzerine gelerek ok tuşuna bastım ekran karardı düzeldi usb yi çıkardım ama tv deki dosyaları çekmemiş sanırım? resim ekliyorum

2020-07-01_02-35-11.png

usb nin içinde yarattığımız klasörün ismi profiller mı? profile mi_ olacak

:hmmmb130e de yapıp denedim yine almadı tv deki uzantıları :bilmiyom nerede hata yapıyorum? üstadım... usb nin içindeki klasörün ismi tam olarak ne olmalı profile mi? profiller mi?

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Yaparız gücümüz yettiği kadar ama yaratamarız
ama tv deki dosyaları çekmemiş sanırım?
15 klasörün
Hepsinimi attın.
Sadece mb130e ismindeki 1 klasör koysan