Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
slm üstad, vermiş olduğunuz profiller 2 dosyasını indirdikten ve zip ten çıkardıktan sora usb diske kopyaladık, buraya kadar tamam sora demişsiniz ki boş olup olmadığını test et? peki bunu tv ye takarak nasıl anlayacağım boş mu dolumu olduğunu?
Hangisi seninse içine gir bak.
İlk boş işlem yapınca klasörün doluyor
Boşları sil bulusun

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
slm üstad, vermiş olduğunuz profiller 2 dosyasını indirdikten ve zip ten çıkardıktan sora usb diske kopyaladık, buraya kadar tamam sora demişsiniz ki boş olup olmadığını test et? peki bunu tv ye takarak nasıl anlayacağım boş mu dolumu olduğunu?
Profil alma dosyasını indirdiniz mi? derken neyi kasıt ettiniz sevgili Trol anlayanadım? affola. şayet teraspy teraspy üstadın profiller2 adlı dosyadan bahıs ediyorsanız onu indirdim masaüstü nde hazır bekliyor
Kardeş mb130 e dedin
Sen 2 tane yapacan işte.
İşlem sonrası biri dolacak
Sana lazım olan dolu olan

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Hangisi seninse içine gir bak.
İlk boş işlem yapınca klasörün doluyor
Boşları sil bulusun
sayın serinsu, siz bildiğiniz için karşı tarafında aynı bilgiye sahip olduğunu düşünerek yazıyorsunuz neyin hangisi benimse içine girip bakayım??? zaten yazmıştım benim tv modeli HI- LEVEL MB130E diye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Profil alma dosyasını indirdiniz mi? derken neyi kasıt ettiniz sevgili Trol anlayanadım? affola. şayet teraspy teraspy üstadın profiller2 adlı dosyadan bahıs ediyorsanız onu indirdim masaüstü nde hazır bekliyor
İşte bu dosyaları kopyala usbye ,tümünü :) sonra geri kalan işlemi oku dosyasında yazdığım gibi yap ,gelir dosyaların bence ,diyelim gelmedi ,o zaman önceki mesajımdaki gibi mb130 un yanına e koyup mb130e yapıp tekrar dene :ok

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
DownloadProfile.mb130 DownloadProfile.mb130e
Bu iki klasörü belleğe at ikisinden biri dolacak
Anlamak için klasörü tıkla dolu olanı senin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sayın serinsu, siz bildiğiniz için karşı tarafında aynı bilgiye sahip olduğunu düşünerek yazıyorsunuz neyin hangisi benimse içine girip bakayım??? zaten yazmıştım benim tv modeli HI- LEVEL MB130E diye
Anladım öyleyse
teraspy teraspy amcanın dediğini yapacaksın size verilen iki klasör boştur
Tv'e takıp işlem yapınca dolu oluyor.
Sizinki mb130e olduğuna göre klasörü tıklayınca dolu olması lazım

Son düzenleme:
OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
İşte bu dosyaları kopyala usbye ,tümünü :) sonra geri kalan işlemi oku dosyasında yazdığım gibi yap ,gelir dosyaların bence ,diyelim gelmedi ,o zaman önceki mesajımdaki gibi mb130 un yanına e koyup mb130e yapıp tekrar dene :ok
üstad,ilk işlem olarak bu resimde gördüğünüz profiller dosyasını formatlı bir usb belleğe atıp tv de hangi işlemi yapayım. ve boş olup olmadığını nasıl anlayacağım??? acemiye yardım

2020-07-01_01-32-05.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
üstad,ilk işlem olarak bu resimde gördüğünüz profiller dosyasını formatlı bir usb belleğe atıp tv de hangi işlemi yapayım. ve boş olup olmadığını nasıl anlayacağım??? acemiye yardım
Sevgili OMEGA ,oku dosyasını okumamışsın ,orada herşeyi yazdım ,nasıl yapılacağını da yazdım ,ama ilk mesajı da buraya ekliyeyim yine de :ok
İlk mesajda dahi yazdıklarımı yapsaydın,şimdi profillerin elinde olurdu :ok

Kod:
AÇIKLAMA(M):
1-Dosyayı indirin
2-İndirdiğiniz zipten dosyaları çıkartın
3- Çıkan dosyaları (OKU.txt hariç ,tamamı ) FAT32 usb belleğe kopyalayın
4-Usb belleği tvye takın ,Menü+4+7+2+5 ile servis menüye girin, " UsbOperations " üzerine gelin ve kumandadan OK tuşuna basın.
Evet profilleri aldınız,,3 adet olacak (langprofile,hwprofile ve swprofile),ama sadece SW olanını kullanacaksınız,(yedeklemeyi unutmayın) ,Aldığınız profili toolbox ile açın ve modlamanızı yapıp keyfinize bakın :) ... dedim ama herşeyi de açmayın lütfen,tv brik (modern oluyor bu,aslı "çöker" demektir) olur

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Sevgili OMEGA ,oku dosyasını okumamışsın ,orada herşeyi yazdım ,nasıl yapılacağını da yazdım ,ama ilk mesajı da buraya ekliyeyim yine de :ok
İlk mesajda dahi yazdıklarımı yapsaydın,şimdi profillerin elinde olurdu :ok

Kod:
AÇIKLAMA(M):
1-Dosyayı indirin
2-İndirdiğiniz zipten dosyaları çıkartın
3- Çıkan dosyaları (OKU.txt hariç ,tamamı ) FAT32 usb belleğe kopyalayın
4-Usb belleği tvye takın ,Menü+4+7+2+5 ile servis menüye girin, " UsbOperations " üzerine gelin ve kumandadan OK tuşuna basın.
Evet profilleri aldınız,,3 adet olacak (langprofile,hwprofile ve swprofile),ama sadece SW olanını kullanacaksınız,(yedeklemeyi unutmayın) ,Aldığınız profili toolbox ile açın ve modlamanızı yapıp keyfinize bakın :) ... dedim ama herşeyi de açmayın lütfen,tv brik (modern oluyor bu,aslı "çöker" demektir) olur
aceminin kusuruna kalma sevgili Uploader:bilmiyom... şimdi deniyorum sonucu yazarım çok mersiii. mersine kadar :mutlu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sevgili teraspy son olarak sorayım bendeki bellekler USB 3.0 hepsi bir sıkıntı yaratır mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt