Vestel tv profil alma dosyaları -tümü- | Sayfa 14 | Tavsiye FORUMU

Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

teraspy 

The Emmi
TFC Team
26 Kasım 2018
8,890
60
az önce modlama yaptım
Pixellence ve Winks Özelliğini Aktif Etme gercekten görüntü cok farklı oldu camdı ultra cam gibi oldu adem abi ve diger ismini bilmedigim abilerime tskler.
Öyle yazmışsın ki kocaman kocaman ,sanırım "alattin abi (ben oluyorum) ,herhalde görmedim diyemez" mi demek istedin sevgili kurubuz @kurubuz :hihi

kurubuz 

Aktif Üye
14 Mayıs 2020
25
33
Öyle yazmışsın ki kocaman kocaman ,sanırım "alattin abi (ben oluyorum) ,herhalde görmedim diyemez" mi demek istedin sevgili kurubuz @kurubuz :hihi
hi level 55 uhd 950. mb230 pixel ve kapanısdaki göz kirmayi acdim kopyala yapistir yapmisdim o yuzden buyuk olmuş yazı 😃

aziris

Aktif Üye
16 Haziran 2020
10
46
Öncelikle ismi Profile olan klasör yaratmalısın,düzenlediğn profili ,yarattığın klasörün içine kopyala (sadece SW olanı kopyala) ,sonra FAT32 formatlı usb belleğe at bu klasörü ve tvden Menü +4+7+2+5 tuşlayarak usb operations gelip OK bas.Yine olmazsa usb belleği değiştir,farklı bellekle de dene :ok
EK:
Bu arada bu konu hiç eskimez,yıllar geçer, konu yeni gibi kalır,çünkü vestel ve ürünlerinin tek dayanağıdır :hihi
çok teşekkür saygılarımla tv vestel oldu

OMEGA

Bronz Üye
22 Ocak 2020
139
53
teraspy @teraspy hocam, ilk defa modlama yapacağım yalnış bir şey yapmak istemem dolayısı ile profiller 2 olarak verdiğiniz dosyada mb130e modeli yok? hangisini yüklemeliyim? biraz destek rica ediyorum uygun bir zamanınızda, bendeki tv HI-LEVEL 960. selamlar ii geceler

By_Trol

Service Supervisior
Süper Üye
24 Ağustos 2019
932
53
teraspy @teraspy hocam, ilk defa modlama yapacağım yalnış bir şey yapmak istemem dolayısı ile profiller 2 olarak verdiğiniz dosyada mb130e modeli yok? hangisini yüklemeliyim? biraz destek rica ediyorum uygun bir zamanınızda, bendeki tv HI-LEVEL 960. selamlar ii geceler
Profil alma dosyasını indirdiniz mi?

teraspy 

The Emmi
TFC Team
26 Kasım 2018
8,890
60
Önce indirdiğin dosyaları usbye kopyalayıp test et bakalım ,belki gelir profiller ,eğer boş bir txt dosyası gelirse ,oradaki mb130 olanın sonuna e ekleyip dene mesela :

DownloadProfile.mb130 adını DownloadProfile.mb130e olarak değiştir :ok

OMEGA

Bronz Üye
22 Ocak 2020
139
53
Önce indirdiğin dosyaları usbye kopyalayıp test et bakalım ,belki gelir profiller ,eğer boş bir txt dosyası gelirse ,oradaki mb130 olanın sonuna e ekleyip dene mesela :

DownloadProfile.mb130 adını DownloadProfile.mb130e olarak değiştir :ok
slm üstad, vermiş olduğunuz profiller 2 dosyasını indirdikten ve zip ten çıkardıktan sora usb diske kopyaladık, buraya kadar tamam sora demişsiniz ki boş olup olmadığını test et? peki bunu tv ye takarak nasıl anlayacağım boş mu dolumu olduğunu?

teraspy 

The Emmi
TFC Team
26 Kasım 2018
8,890
60
slm üstad, vermiş olduğunuz profiller 2 dosyasını indirdikten ve zip ten çıkardıktan sora usb diske kopyaladık, buraya kadar tamam sora demişsiniz ki boş olup olmadığını test et? peki bunu tv ye takarak nasıl anlayacağım boş mu dolumu olduğunu?
İçindeki OKU dosyasına göre yap ,sonra usbyi pc ye takıp bak bakalım ,neler var içinde ,yani usb ye kopyalamakla iş bitmiyor ,sevgili OMEGA :ok