Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
konu modlama konusu oldugu icin buradan devam.1.sayfadaki konuda sorunuzun cevabi var,tv nizden aldiginiz profillerden sw ile baslayani inceleyebilirsiniz,bilmiyorsaniz alir bu baslik altinda paylasirsiniz ben kontrol ederim
Hocam benim ana kart modelim nedir, bulamadım bir türlü.

35d412db20a7e774578d8034fa7a0a0c.jpg

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
profilinizde sadece cec secenegini kontrol edin,aktif yapsanizda cec calismayabilir. Bende ki mb95 sw profilde false görünüyor.. Baska hicbirsey de denemeyin :)
profilinizde sadece cec secenegini kontrol edin,aktif yapsanizda cec calismayabilir. Bende ki mb95 sw profilde false görünüyor.. Baska hicbirsey de denemeyin :)
Hocam bu işlem doğru değil mi, false idi değiştirdim. Bunu olduğu gibi yükleyeyim?

IMG_20200527_140108.jpg

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
hosbulduk hosbulduk,
Hocam bende profil dosyasını kurcalarken bir kaç seçenek hakkında bilgi almak istiyorum.
Bu kumanda üzerindeki 3 tane uygulamaya atanmış (netflix-prime video-youtube) tuşlardan sadece youtube olan tuşun düzenleme seçeneği var. Diğer iki uygulamaya ait olan tuşların seçeneğini baya aradım ama bulamadım. Ben netflix ve prime video kullanmadığım için bu tuşlara istediğim bir kanalı atamak istiyorum. Bu mümkün mü acaba ?
119bfca10bbb1d2b39.png

Bir diğer merak etiğim bu media browser sekmesinde Divx kapalı. Bunu açmama gerek var mı ?
220583ab6efc820363.png

Son olarak bu uygulamalar menüsünde google,ntv hava gibi bazı uygulamalarda kapalı. Bunları açarsam bir sıkıntı olur mu acaba ?
44dbfd49702651605f.png

Şimdiden teşekkürler :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
istediğim bir kanalı atamak istiyorum.
Atamak istediginiz kanal acikken kumandanizi bahsettiginiz tuslardan birisine 5 sn basili tutup butonum ayarlandi mesajini gördügünüz anda kanal favori tusuna eklenmis olur.Diger bahsettiginiz özellikler profil listesinde standart bulunan ama cogu fonksiyonel olmayan özelliklerdir.Bazi anakartlarda smart menüye 4 uygulama eklemeniz mümkün ,kullanmadiklarinizi silip veya calismayan uygulamalari(twitter vs) fonksiyonel olan özellikleri eklemeniz mümkün.Divx acabilirsiniz ama baska extra lisans kisitlamasi var midir bilgim yok.

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Atamak istediginiz kanal acikken kumandanizi bahsettiginiz tuslardan birisine 5 sn basili tutup butonum ayarlandi mesajini gördügünüz anda kanal favori tusuna eklenmis olur.Diger bahsettiginiz özellikler profil listesinde standart bulunan ama cogu fonksiyonel olmayan özelliklerdir.Bazi anakartlarda smart menüye 4 uygulama eklemeniz mümkün ,kullanmadiklarinizi silip veya calismayan uygulamalari(twitter vs) fonksiyonel olan özellikleri eklemeniz mümkün.Divx acabilirsiniz ama baska extra lisans kisitlamasi var midir bilgim yok.
Hocam 5sn basma işlemi sadece favori tuşunda işe yarıyor. Bahsettiğim uygulamaya atanmış kısa yol tuşlarına kendi istediğim kanalı eklemekti :)
10558767431730.jpg

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
evet dogrudur,sonuc hakkinda geri bildirim yaparsaniz daha sonra belki baska bir üyenin de isine yarar.
Mutlu son :)
Seçenek geldi.
IMG_20200527_173405.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu özelliğin gelmesi çok iyi oldu. Mi box kullanıyorum, tek kumanda ile bütün işlemler hallediliyor şimdi.

Madem öyle bir özellik var bu Veysel neden bu özelliği kapatmış ki ?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt