Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

kvrn12 Çevrimdışı

kvrn12

Yeni Üye
25 Nis 2021
15
peki oradaki turkcell tv tivibu trt vb şeyleri eklersek televizyonun çökmesi gibi bir durum olur mu , netflix ve youtube u eklemiştim ama diğerlerini de eklemek istiyorum 1 tanesini falan (mb97)

M Çevrimdışı

metagu

Aktif Üye
26 Şub 2021
136
peki oradaki turkcell tv tivibu trt vb şeyleri eklersek televizyonun çökmesi gibi bir durum olur mu , netflix ve youtube u eklemiştim ama diğerlerini de eklemek istiyorum 1 tanesini falan (mb97)

Bu dedikleriniz netflix gibi uygulama değil smart portalda bulunan birer portal servisi diye biliyorum o nedenle bunları profilden açmanız bir şeyi değiştirmez portalda varsa zaten görünüyordur yoksa da profilden açsanız da portalda çıkmaz.

M Çevrimdışı

metagu

Aktif Üye
26 Şub 2021
136
ben de ondan korkuyorum zateni netflix falan ekledim çökmedi çalıştı ama bilmiyorum şu an hafif bir şey olsun diye trt yi ekledim ama daha kurmadım cevap bekliyodum
Gözünüzden kaçtı sanırım o yüzden bir daha tekrarlıyorum profilden bunları açsanız da da bir işe yaramaz ne varsa zaten portalda görünüyor ekstra bir şey açmıyorsunuz. Sadece ana menüye kısayol ekleniyor o kadar.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Gözünüzden kaçtı sanırım o yüzden bir daha tekrarlıyorum profilden bunları açsanız da da bir işe yaramaz ne varsa zaten portalda görünüyor ekstra bir şey açmıyorsunuz. Sadece ana menüye kısayol ekleniyor o kadar.
Portalde bir kısmı yok

O Çevrimdışı

omakxx

Yeni Üye
24 Kas 2019
1
44
usb yi takdığımda lütfen bekleyiniz hemen kayboluyor ama profil dosyaları usbye geçmiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt