Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

S Çevrimdışı

shabbaros

Yeni Üye
3 Eyl 2020
3
24
mb 110s anakartım da usboperations yapıyorum fakat sadece power up adlı text dosyası geliyor sizin bahsettiğiniz dosyalarak gelmiyor fat32 biçiminde defalarca denememe rağmen olmadı :( ne yapmalıyım?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

mb 110s anakartım da usboperations yapıyorum fakat sadece power up adlı text dosyası geliyor sizin bahsettiğiniz dosyalarak gelmiyor fat32 biçiminde defalarca denememe rağmen olmadı :( ne yapmalıyım?
Evet 4725menüsün de 110 s gösteriyor fakat 110 profili iş yaptı bu şekildi çözdüm

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30
Konuya çok hakim değilim yeni aldığım SEG 50SBU705 model mb230 anakartlı televizyonda modlama yapacağım bana kısa bir özet geçer misiniz bir de profiller2 isimli klasörde çok sayıda dosya var bunlardan sadece mb230 olanı mı flash belleğe çıkartıcam yoksa hepsini çıkartsam olur mu? Son olarak ben Mac kullanıcısıyım toolbox nasıl kullanırım var mı bir alternatif?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Konuya çok hakim değilim yeni aldığım SEG 50SBU705 model mb230 anakartlı televizyonda modlama yapacağım bana kısa bir özet geçer misiniz bir de profiller2 isimli klasörde çok sayıda dosya var bunlardan sadece mb230 olanı mı flash belleğe çıkartıcam yoksa hepsini çıkartsam olur mu? Son olarak ben Mac kullanıcısıyım toolbox nasıl kullanırım var mı bir alternatif?
burada istediginiz bilgiler var,toolbox sadece windows sürümü var,

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30
burada istediginiz bilgiler var,toolbox sadece windows sürümü var,
herhangi bir toolbox programı olmaz mı? macOS uyumlu bir adet toolbox programı buldum ama Vestel için olan farklı mıdır ?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Kullandigimiz programin isimi vestel toolbox,ve sadece windows sürümü var.linux ta exe dosysini calistiran program mevcut ,macOS da böyle bir program var ise calistirabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt