Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bütün toolbox programlarının mantığı aynı ama anladığım kadarıyla
İsim yanıltmasın ,toolbox olarak :ok
Çünkü bu program profillerin içindeki bin dosyasından aldığı özel sayısal veri karşılığını basmaktadır (basitçe yazdım) ,yani her toolbox aynı işi yapmaz ,bu vestele özeldir.Bence virtualbox kurman lazım mac içine ,xp tavsiye ederim ki bende linux kullanıcısıyım ancak VB ile kullanıyorum bazı programları wine kurulu olsa bile :ok

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30
İsim yanıltmasın ,toolbox olarak :ok
Çünkü bu program profillerin içindeki bin dosyasından aldığı özel sayısal veri karşılığını basmaktadır (basitçe yazdım) ,yani her toolbox aynı işi yapmaz ,bu vestele özeldir.Bence virtualbox kurman lazım mac içine ,xp tavsiye ederim ki bende linux kullanıcısıyım ancak VB ile kullanıyorum bazı programları wine kurulu olsa bile :ok
olabilir mantıklı ya zaten sinirim bozuldu adamlar 120 lira kurulum ücreti istiyorlar böyle saçmalık olur mu getirip kutuyu açacaklar masaya koyacaklar diler 120 lira verilir mi

A Çevrimdışı

ayware

Yeni Üye
27 Ara 2020
1
27
Herkese selamlar,
Vestel led tvim var. Ayarlardan ayar yapıyorum ve tv kapat-aç yapınca ayarlar eski haline dönüyor. Hiçbir ayarı kaydetmiyor. Ayrıca hdmi girişinde uydu bağlıyken açılırken scarttan başlatıyor, hdmiye geçmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkese selamlar,
Vestel led tvim var. Ayarlardan ayar yapıyorum ve tv kapat-aç yapınca ayarlar eski haline dönüyor. Hiçbir ayarı kaydetmiyor. Ayrıca hdmi girişinde uydu bağlıyken açılırken scarttan başlatıyor, hdmiye geçmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Verdiğim linkte seri no paylaşarak full yazılım talep edin

C Çevrimdışı

confirmet

Yeni Üye
22 Şub 2021
1
44
Merhaba

Vestel tv profil alma dosyaları nın linkini bulamıyorum. Rica etsem tekrar eklermisiniz.

Şimdiden teşekkür ederim.

X Çevrimdışı

xrc52

Yeni Üye
3 Mar 2021
8
24
Vestel 49UA9400 kullanıyorum 1-1.5 sene önce netflix uygulamasının simgesi gitti ama telefondan açılıyordu 1 hafta önce oda gitti netflix uygulamasını artık açamıyorum.swprofile ve hwprofile ni aldım birileri yardımcı olursa iyi olur şimdiden teşekkürler.
M mesutank ve D Daidalos bana bu konuda yardımcı olur musunuz ??
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Vestel 49UA9400 kullanıyorum 1-1.5 sene önce netflix uygulamasının simgesi gitti ama telefondan açılıyordu 1 hafta önce oda gitti netflix uygulamasını artık açamıyorum.swprofile ve hwprofile ni aldım birileri yardımcı olursa iyi olur şimdiden teşekkürler.
M mesutank ve D Daidalos bana bu konuda yardımcı olur musunuz ??
M mesutank ve D Daidalos beyler bi bakar mısınız ???

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

samet9

Yeni Üye
4 Nis 2021
2
38
Arkadaşlar Merhaba, mb 211 e izlenen yolların hepsini yaptım gelen giden yok çok canım sıkkın, en son usb bellekte profile klasörün içine true yapılmış sw.bin dosyasını atıyorum tv dende usb opr. yapıyorum bir değişiklik yok, yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Arkadaşlar Merhaba, mb 211 e izlenen yolların hepsini yaptım gelen giden yok çok canım sıkkın, en son usb bellekte profile klasörün içine true yapılmış sw.bin dosyasını atıyorum tv dende usb opr. yapıyorum bir değişiklik yok, yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler
Modlanmış özellikler tv ilk kuruluma dönderildikten sonra aktif oluyor.

A Çevrimdışı

akumut

Aktif Üye
13 Mar 2021
100
25
arkadaşlar profili aldım editledim bunu geri yükleyemiyorum usb operationsa bastığımda sıfırdan profil yüklüyor usbye nasıl ben elimdeki editli profili tvye aktarabilirim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt