Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

D Çevrimdışı

djakons

Yeni Üye
2 Şub 2018
24
Yanlış anlamışım teraspy teraspy hocam konuyu siz açmışsınız zannettim kusura bakmayın
Edit: teşekkür ederim E Ekoo37 sağolasın hocam denedim oldu

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hazar49 

Aktif Üye
22 Ara 2018
53
46
Arkadaşlar Merhaba ,
Vestel MB100 Anakartlı TV'me Puhu TV , Blu TV, Digiturk Play, Filbox , TivibuGO ve daha fazlasını -Bir Profile Dosyasında- etkinleştirebildim.
Not: Mesaj Yazdıktan Sonra Link Görünecektir !
Kurulum:
  • İndirdiğiniz Dosyadaki Profile Klasörünü USB Atın Ardından Televizyona Bağlayın.
  • Menu buttona basın ve "4725" tuslara arka arka basın ; Service menu acilacak.
  • "Usb operations" gidin ve ona basın. Bu işlemden sonra TV'nizin Fişini çekip takın.
Link:

EXcomZkko EXcomZkko Ve@ B boranoglu Ayrıca Teşekkürler.
ellerine sağlık.

K Çevrimdışı

KingDoom46

Yeni Üye
22 Ara 2018
3
27
Arkadaşlar Merhaba ,
Vestel MB100 Anakartlı TV'me Puhu TV , Blu TV, Digiturk Play, Filbox , TivibuGO ve daha fazlasını -Bir Profile Dosyasında- etkinleştirebildim.
Kurulum:
  • İndirdiğiniz Dosyadaki Profile Klasörünü USB Atın Ardından Televizyona Bağlayın.
  • "Usb operations" gidin ve ona basın. Bu işlemden sonra TV'nizin Fişini çekip takın.
Link:

Tşk

A Çevrimdışı

albatras

Yeni Üye
24 Kas 2018
5
32
En son yüklediğiniz yazılımı Modlama yapmanız gerekir Modlama kısmına göz atın istersenizhttps://tavsiyeforumu.com/konu/ilk-mesaj-guncel-vestel-hi-level-nexon-seg-telefunken-tv-yazilim-modlama.898/unread
REGAL mb100 anakarlı tv miz var 2.7.0.0 yükledim mb211 yazıyor puhu tb blu tv falan geldi de netflix yok olsa çok mutlu olucaz yardımcı olsanız yani puhu blu tv geliyorsa netflix in de gelebileceği bi yol vardır hadi bir mucize olsun

E Çevrimdışı

Ekoo37

Aktif Üye
11 Ocak 2018
66
REGAL mb100 anakarlı tv miz var 2.7.0.0 yükledim mb211 yazıyor puhu tb blu tv falan geldi de netflix yok olsa çok mutlu olucaz yardımcı olsanız yani puhu blu tv geliyorsa netflix in de gelebileceği bi yol vardır hadi bir mucize olsun
VESTEL TOOLBAXLA SW BİN DOSYASINI AÇ NETFİLİX-TV PLUS DA O DOSYADA VAR.YANLARINDA FALSE YAZIYOR.BUNLARI TRUE YAPIP TEKRAR USB OPERATİONSA AT OK.

H Çevrimdışı

HASAN5461

Yeni Üye
9 Ara 2018
2
41
Arkadaşlar Merhaba ,
Kurulum:
Link:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt