Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

bestturkman

Aktif Üye
10 Nis 2018
41
18
21
Arkadaşlar Merhaba ,
Vestel MB100 Anakartlı TV'me Puhu TV , Blu TV, Digiturk Play, Filbox , TivibuGO ve daha fazlasını -Bir Profile Dosyasında- etkinleştirebildim.
Not: Mesaj Yazdıktan Sonra Link Görünecektir !
Kurulum:
  • İndirdiğiniz Dosyadaki Profile Klasörünü USB Atın Ardından Televizyona Bağlayın.
  • Menu buttona basın ve "4725" tuslara arka arka basın ; Service menu acilacak.
  • "Usb operations" gidin ve ona basın. Bu işlemden sonra TV'nizin Fişini çekip takın.

EXcomZkko @EXcomZkko [email protected] B @boranoglu Ayrıca Teşekkürler.

obit72

Aktif Üye
11 Şub 2018
14
3
Arkadaşlar Merhaba ,
Vestel MB100 Anakartlı TV'me Puhu TV , Blu TV, Digiturk Play, Filbox , TivibuGO ve daha fazlasını -Bir Profile Dosyasında- etkinleştirebildim.
Not: Mesaj Yazdıktan Sonra Link Görünecektir !
Kurulum:
  • İndirdiğiniz Dosyadaki Profile Klasörünü USB Atın Ardından Televizyona Bağlayın.
  • Menu buttona basın ve "4725" tuslara arka arka basın ; Service menu acilacak.
  • "Usb operations" gidin ve ona basın. Bu işlemden sonra TV'nizin Fişini çekip takın.

EXcomZkko @EXcomZkko [email protected] B @boranoglu Ayrıca Teşekkürler.
teşekkürler

uzumye

Aktif Üye
9 May 2018
30
8
43
2.15.14. yazılımımı lazım bize bende 2.7.00 yazılımı var olmuyor.mb100 anakart vestel 48ua 9300

obit72

Aktif Üye
11 Şub 2018
14
3
Arkadaşlar yapanlar varmı çok merak ediyorum yazarsanız sevinirim.
ben yaptım gayet güzel
Mesajınız Birleştirildi:

Nasıl yapıyorsunuz
indirdiğin dosyayı rardan çıkar çıkardığın profile dosyasını flash bellege kopyala
ondan sonra flash belleği tv tak menü tuşuna bas 4725 tuşla usb opterions tıkla biraz bekle tv yi kapat aç
hayırlı olsun smart tvde görünecek

Son düzenleme:
Üst Alt