Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

B Çevrimdışı

bestturkman

Yeni Üye
10 Nis 2018
43
25
Arkadaşlar Merhaba ,
Vestel MB100 Anakartlı TV'me Puhu TV , Blu TV, Digiturk Play, Filbox , TivibuGO ve daha fazlasını -Bir Profile Dosyasında- etkinleştirebildim.
Not: Mesaj Yazdıktan Sonra Link Görünecektir ! UZUN ARADAN SONRA ANCA GELEBİLDİM LİNK KIRILMIŞ LİNKİ YENİLEDİM ARKADAŞLAR
Kurulum:
  • İndirdiğiniz Dosyayı Rardan çıkarın ve Profile Klasörünü USB Atın Ardından Televizyona Bağlayın.
  • Menu buttona basın ve "4725" tuslara arka arka basın ; Service menu acilacak.
  • "Usb operations" gidin ve ona basın. Bu işlemden sonra TV'nizin Fişini çekip takın.
Link:

EXcomZkko EXcomZkko Ve@ B boranoglu Ayrıca Teşekkürler.

O Çevrimdışı

obit72

Yeni Üye
11 Şub 2018
14
Arkadaşlar Merhaba ,
Vestel MB100 Anakartlı TV'me Puhu TV , Blu TV, Digiturk Play, Filbox , TivibuGO ve daha fazlasını -Bir Profile Dosyasında- etkinleştirebildim.
Not: Mesaj Yazdıktan Sonra Link Görünecektir !
Kurulum:
  • İndirdiğiniz Dosyadaki Profile Klasörünü USB Atın Ardından Televizyona Bağlayın.
  • Menu buttona basın ve "4725" tuslara arka arka basın ; Service menu acilacak.
  • "Usb operations" gidin ve ona basın. Bu işlemden sonra TV'nizin Fişini çekip takın.
Link:

EXcomZkko EXcomZkko Ve@ B boranoglu Ayrıca Teşekkürler.
teşekkürler

O Çevrimdışı

obit72

Yeni Üye
11 Şub 2018
14
Arkadaşlar yapanlar varmı çok merak ediyorum yazarsanız sevinirim.
ben yaptım gayet güzel
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Nasıl yapıyorsunuz
indirdiğin dosyayı rardan çıkar çıkardığın profile dosyasını flash bellege kopyala
ondan sonra flash belleği tv tak menü tuşuna bas 4725 tuşla usb opterions tıkla biraz bekle tv yi kapat aç
hayırlı olsun smart tvde görünecek

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri