Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Filbox bende dün itibariyle kayboldu dostlar sizde varmı?

Adsizec1003d5b34457f3.png

E Çevrimdışı

Ekoo37

Aktif Üye
11 Ocak 2018
66
Vay be filboxuda kaybettik bu arada türksatdaki sony kanalarıda yayınlarına son vermiş yaprak dökümü umarım son bulur.

T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
206
44
@EXcomZkko Ve@ .avatar--xss { width: 21px; height: 21px; line-height: 21px !important; margin-right: 2px; } B [COLOR=#53661a] B [/COLOR] @boranoglu

MB10 şaseli tvimde 34.25 yazılımı varken yüklemiştim ve ssip tv çalışıyordu. Dün akşam, 2.7.00 core yazılımını yükleyince kayboldu. SSIptv'yi geri yüklemek için ne yapmak gerekiyor. Sanırım, tv'nin yükleme yapılacak boş alanı sınırlı. O nedenle, yeni yüklenen bazı uygulamalar, eskilerden bazıları kayboluyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
MB10 şaseli tvimde 34.25 yazılımı varken yüklemiştim ve ssip tv çalışıyordu. Dün akşam, 2.7.00 core yazılımını yükleyince kayboldu. SSIptv'yi geri yüklemek için ne yapmak gerekiyor. Sanırım, tv'nin yükleme yapılacak boş alanı sınırlı. O nedenle, yeni yüklenen bazı uygulamalar, eskilerden bazıları kayboluyor.
Sevgili tartar10,zaten uygulama tvde var,vewd içinde diye,sanırım ilk verdiği kodu girmen gerekiyor,hani ilk girişte bir kod veriyor ya, sanki o kodla alakalı diye biliyorum.

D Çevrimdışı

djakons

Yeni Üye
2 Şub 2018
24
Merhaba teraspy teraspy hocam Ben verdiğiniz yazılımı yükledim menüden bakınca mb211 yazıyor ve kapanırken göz kırpma özelliği gelmiş onun dışında uygulamalar görünmüyor acaba ilk kurulumunu yapayım

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
206
44
Sn. @ teraspy teraspy, asıl mesele o zaten vewd uygulaması kayboluyor. Kapasite yetmeyince, silerek üstüne yüklüyor olabilir. Bunu en iyi Sn. @besttürkman bilebilir.

M Çevrimdışı

mcdevrimci

Yeni Üye
18 Ara 2018
3
53
Merhaba
Bu forumdaki ilk mesajım. Forumun herkese hayırlı olmasın dilerim.
Bendeki mevcut yazılım mb100 için 1.34.23.
Puhu ve Blu tv yüklemek istiyorum.
2.7.0.00 yazılımına yükseltmemi önerir misiniz ?

M Çevrimdışı

mcdevrimci

Yeni Üye
18 Ara 2018
3
53
Merhaba
Bu forumdaki ilk mesajım. Forumun herkese hayırlı olmasın dilerim.
Bendeki mevcut yazılım mb100 için 1.34.23.
Puhu ve Blu tv yüklemek istiyorum.
2.7.0.00 yazılımına yükseltmemi önerir misiniz ?

Forumda araştırıp 2.7.0.00 yazılımı yükledim. Ardından söz konusu yazılımı yükledim. Puhu, blu, tivibu ve digiturkplay sorunsuz eklendi ama maalesef NETFLIX kayboldu. Ne yapmam gerekir ?

A Çevrimdışı

aözkaya

Yeni Üye
28 Kas 2017
62
Forumda araştırıp 2.7.0.00 yazılımı yükledim. Ardından söz konusu yazılımı yükledim. Puhu, blu, tivibu ve digiturkplay sorunsuz eklendi ama maalesef NETFLIX kayboldu. Ne yapmam gerekir ?
En son yüklediğiniz yazılımı Modlama yapmanız gerekir Modlama kısmına göz atın istersenizhttps://tavsiyeforumu.com/konu/ilk-mesaj-guncel-vestel-hi-level-nexon-seg-telefunken-tv-yazilim-modlama.898/unread

Geri
Üst Alt