Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji
Hocam sistemde mb96 yazdığını gördüm
anakart olarak sitedeki 17mb96 yı indirdim. İçinde kurulu olan sistem 2015 te güncellenmiş ve sonradan araştırırken gördüm daha günceli gelmemiş. Yani ben alelacele iş yaparken aynı sürümü yüklemeye çalışmışım. Etiketin fotoyu da eve geçince atayım. Beni bu dertten bir kurtarın :S tivibu isterken tv den olduk :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

F fikoloji, v.3. 7.6f önceki yazılım sürümü.

SAVE_20181118_144329.jpg
Birazdan upload yapacağım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji
Hocam sistemde mb96 yazdığını gördüm
anakart olarak sitedeki 17mb96 yı indirdim. İçinde kurulu olan sistem 2015 te güncellenmiş ve sonradan araştırırken gördüm daha günceli gelmemiş. Yani ben alelacele iş yaparken aynı sürümü yüklemeye çalışmışım. Etiketin fotoyu da eve geçince atayım. Beni bu dertten bir kurtarın :S tivibu isterken tv den olduk :)

F fikoloji, v.3. 7.6f önceki yazılım sürümü.

SAVE_20181118_144329.jpg

full:
core:
yükleme talimatı: https://tavsiyeforumu.com/konu/yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/#post-56987
hazır kanal tablosu: https://tavsiyeforumu.com/konu/usbden-kanal-yukleme-yedek-alma-resimli-anlatim.2759/#post-57185
olumlu olumsuz dönüşleri beliyoruz bir sonraki bu hatalarda full yazılım talep menüsüne yazınız.

Son düzenleme:
I Çevrimdışı

ibrahimnadi

Yeni Üye
18 Kas 2018
3
41
F fikoloji,

Hocam çok teşekkür ederim, Allah razı olsun :) TV açıldı şükür. :)

Tivibuyu bir deneyeyim dedim. Açılmıyor yine. 15 gün öncesine kadar açılıyordu. Tivibuyu aradım, 8 kasımda güncelleme yapmışlar. O sebeple belli bir tarihten önceki TV ler desteklemiyormuş. Bunun bir çözümü var mı?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji,

Hocam çok teşekkür ederim, Allah razı olsun :) TV açıldı şükür. :)

Tivibuyu bir deneyeyim dedim. Açılmıyor yine. 15 gün öncesine kadar açılıyordu. Tivibuyu aradım, 8 kasımda güncelleme yapmışlar. O sebeple belli bir tarihten önceki TV ler desteklemiyormuş. Bunun bir çözümü var mı?
Artık çoğu firma mb9× serisinden desteğini çekiyor. Planlı eskitme ile yenisini aldırma peşindeler

A Çevrimdışı

albatras

Yeni Üye
24 Kas 2018
5
32
Arkadaşlar Merhaba ,
Vestel MB100 Anakartlı TV'me Puhu TV , Blu TV, Digiturk Play, Filbox , TivibuGO ve daha fazlasını -Bir Profile Dosyasında- etkinleştirebildim.
Not: Mesaj Yazdıktan Sonra Link Görünecektir !
Kurulum:
  • İndirdiğiniz Dosyadaki Profile Klasörünü USB Atın Ardından Televizyona Bağlayın.
  • Menu buttona basın ve "4725" tuslara arka arka basın ; Service menu acilacak.
  • "Usb operations" gidin ve ona basın. Bu işlemden sonra TV'nizin Fişini çekip takın.
Link:

EXcomZkko EXcomZkko Ve@ B boranoglu Ayrıca Teşekkürler.
bende yüklemek istiyorum cevap yaz diolar

nabtıysam olmadı tema değişti şnternet menüsünde google ntv spor eklentisi falan çıktı ama netflix pouhu tv gelmedi
kalbim çok kırık hüsrandayım

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

albatras

Yeni Üye
24 Kas 2018
5
32
Arkadaşlar Merhaba ,
Vestel MB100 Anakartlı TV'me Puhu TV , Blu TV, Digiturk Play, Filbox , TivibuGO ve daha fazlasını -Bir Profile Dosyasında- etkinleştirebildim.
Kurulum:
  • İndirdiğiniz Dosyadaki Profile Klasörünü USB Atın Ardından Televizyona Bağlayın.
  • "Usb operations" gidin ve ona basın. Bu işlemden sonra TV'nizin Fişini çekip takın.
Link:

oldu bu ama netfilx gelmedi mb100 2.15 falanı da indirdim

netfilx lazım bir anne kokusu gibi ihtiyacım var anlıomusun

S Çevrimdışı

serdal korkut

Yeni Üye
24 Kas 2018
2
44
Arkadaşlar Merhaba ,
Kurulum:
Link:

hata verıyor rar

Arkadaşlar Merhaba ,
Kurulum:
Link:

hata var rarda

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ekoo37

Aktif Üye
11 Ocak 2018
66
Rarıın yeni versiyonunu pcye yükle bende de aynı oldu güncelleyince sorunsuz göründü.

Açılmadı diyen arkadaşalar yükleme yaptıkdan sonra menü ilk kurulumdan fabrika ayarlarına dönerlerse smart bölümünde uygulamalar görünecektir.

M Çevrimdışı

maditau

Yeni Üye
30 Eyl 2018
3
54
Arkadaşlar Merhaba ,
Kurulum:
Link:

Ben daha önce smart tv den tivibu izliyordum ancak tivibunun yaptığı güncellemeden sonra tivibu açılmıyor,sil yükle diyor yapıyorum yine aynı hatayı veriyor.Bu yazılımı yüklersem açıloır mı acaba.mb100 anakart 55ca9550

Geri
Üst Alt