Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
240
39
Videoyu acinda alt kisimda bilgilendirme amacli altta video ismi suresi vs yazar ve kaybolur, çikmaz ise kumandanin i isaretli tusuna basipta gorebilirsiniz.
İ işareti hiç bir şekilde işlem görmüyor, başka yerde de hdr logosu göremedim YouTube de açmış olduğum videoları hem ses olarak hem görüntü olarak izleyebildim.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
İ işareti hiç bir şekilde işlem görmüyor, başka yerde de hdr logosu göremedim YouTube de açmış olduğum videoları hem ses olarak hem görüntü olarak izleyebildim.
youtube den 4k vıdeo ızleyebılırsınız fakat youtube cıhazınıza ve ınternet altyapı hızınıza gore optımıze edılmıs data yı sıze gonderır .yanı tv nın 4k acıp acmadıgını youtube ıle anlayamazsınız.lakın youtube de ayarlardan cozonurlugu 4k ya MİN 2160x gıbı ayarlara cekersenız ancak 4k yayın alabılırsınız.daha once ındırdıgınız 4k vıdeoyu rardan cıkartıp oynatmaya calıstıgınızı varsayıyorum.baska vıdeolar deneyınız.

4K HDR YOK
4K HDR VAR

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
G Çevrimdışı

gulnare

Aktif Üye
25 Şub 2019
70
41
Tüm mb120 anakartlar aynı değil mi? Bende hi-level 43uhl910 var. Arkadaşımda vestelin mb120 anakartlı tvsi var. onda wifi display bluetot falan var. üst komşu ile ses yüzünden sıkıntı yaşar gibi olduk. modlama ile aktif ettim ama olmadı. netfix de aktif ettim ama olmadı. ama youtube falan menüye ekleyebildim. pixilence de aktif olmadı.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Tüm mb120 anakartlar aynı değil mi? Bende hi-level 43uhl910 var. Arkadaşımda vestelin mb120 anakartlı tvsi var. onda wifi display bluetot falan var. üst komşu ile ses yüzünden sıkıntı yaşar gibi olduk. modlama ile aktif ettim ama olmadı. netfix de aktif ettim ama olmadı. ama youtube falan menüye ekleyebildim. pixilence de aktif olmadı.
hayir ayni degil,bende 3 farkli markanin mb120 si mevcut menüleri ve portallari farkli,kimisinde surround ses sistemi mevcut..widi her kartta mevcuttur,BT modele özeldir markaya bagli degildir.Yazilim ile donanimsal olmayan özellikler degistirilebilinir.

G Çevrimdışı

gulnare

Aktif Üye
25 Şub 2019
70
41
hayir ayni degil,bende 3 farkli markanin mb120 si mevcut menüleri ve portallari farkli,kimisinde surround ses sistemi mevcut..widi her kartta mevcuttur,BT modele özeldir markaya bagli degildir.Yazilim ile donanimsal olmayan özellikler degistirilebilinir.
Peki ucuz yollu olarak anakart değişsem bir sorun yaşarmıyım? Anakart panel uyumsuzluğu olma ihtimali var mı?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Peki ucuz yollu olarak anakart değişsem bir sorun yaşarmıyım? Anakart panel uyumsuzluğu olma ihtimali var mı?

K Çevrimdışı

kimkidük 

Aktif Üye
12 Eyl 2018
113
37
Merhaba. 49L2863DAT ( 211s anakart ) model Toshiba TV'mi daha önce buradaki bilgilerle modlamıştım. Şimdi Tv mi servise vereceğim için bu modlamayı eski orijinal haline almak istiyorum. (Servisleri biliyorsunuz, sorunun modla alakası bile olmasa, tv modlanmış vs gibi bahaneler üretebilirler) Şimdi sormak istediğim, bu tv'yi nasıl modlanmamış gibi orijinal haline getirebilirim? (orj. profil klasörü pc'mde mevcut) F fikoloji Umut Barış Umut Barış A Adem Helvacı Yardımcı olursanız çok sevinirim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Merhaba. 49L2863DAT ( 211s anakart ) model Toshiba TV'mi daha önce buradaki bilgilerle modlamıştım. Şimdi Tv mi servise vereceğim için bu modlamayı eski orijinal haline almak istiyorum. (Servisleri biliyorsunuz, sorunun modla alakası bile olmasa, tv modlanmış vs gibi bahaneler üretebilirler) Şimdi sormak istediğim, bu tv'yi nasıl modlanmamış gibi orijinal haline getirebilirim? (orj. profil klasörü pc'mde mevcut) F fikoloji Umut Barış Umut Barış A Adem Helvacı Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Modlanmış profili yüklediğiniz gibi orjinal profili yükleyeceksiniz.

K Çevrimdışı

kimkidük 

Aktif Üye
12 Eyl 2018
113
37
Modlanmış profili yüklediğiniz gibi orjinal profili yükleyeceksiniz.
Onu tahmin ettim de yaklaşık 1 sene önce yüklediğimden unutmuşum. Şimdi ne yapacağımı bilemedim :) Ana sayfaya baktığımda da çok karmakarışık geldi. İşin içinden çıkamadım. Bu konunun başlangıcı olan 1. sayfada hangi başlık altındaki benim işime yarayacak olan söylerseniz çok sevinirim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Onu tahmin ettim de yaklaşık 1 sene önce yüklediğimden unutmuşum. Şimdi ne yapacağımı bilemedim :) Ana sayfaya baktığımda da çok karmakarışık geldi. İşin içinden çıkamadım. Bu konunun başlangıcı olan 1. sayfada hangi başlık altındaki benim işime yarayacak olan söylerseniz çok sevinirim.
Profile isimli bir klasör oluşturun.
Pc deki yedek yazılımları içerisine kopyalayın.
Profile isimli klasörü flash belleğe kopyalayın.
Flash belleği tvnin usb portuna takın.
Tv yi çalıştırın.
Görüntü geldikten sonra kumanda üzerinden Menü 4725 tuşlayın.
En alt satıra usb operations satırına inip OK tuşuna basın.
Yazılım yüklenir.
Menü ile çıkış yapın
Tv yi kapatıp 10-15 Saniye sonra geri çalıştırın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt