Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
hosbulduk hosbulduk M mesutank sw dosyasından config/wikanimation bölümünden false yapıp fat 32 li formatlanmış 32 gb liık usb ye profile klasörü açıp modlanan sw yi ona ekleyip tv ye atmama rağmen tv kapanırken ürün star wars ürünü olduğu için kapanırken darth vader görüntü ve korkunç ses veriyor neden kapanmıyor nerede hata yapıyor olabilirim 4725 ten reset attım sw yi tekrar yükledim olmadı.
Wink animation tv kapanırken göz kırpması ve kırpmaması için ses için değil

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
ayrıca fişi prize taktığımda önce bir elektirik alıyor ekrana vestel star wars ekranı geliyor tanıtım gibi sonra hemen normal standby boduna geçiyor bunu config /bootlogo dan kapatamazmıyız.

Link ten indirip rardan cıkartın .profile isimli klasoru bos flsah a atın .menu 4725 ve ardından usb operatıons u secıp yukleyın 2 sn surer.sonrasında aynı sekmeden factory reset yapın.sorun cıkarsa tekrar yazarsınız.

O Çevrimdışı

Oguz55

Yeni Üye
17 Mar 2021
4
26
IMG20210317164607.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Toshiba 43 smart TV harici ses sistemi taktigimda menüden kulaklık bölümünden sesini açıp kapatabiliyorum çözüm için yardımcı olmanızı rica ederim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
IMG20210317164607.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Toshiba 43 smart TV harici ses sistemi taktigimda menüden kulaklık bölümünden sesini açıp kapatabiliyorum çözüm için yardımcı olmanızı rica ederim

Greylights Çevrimdışı

Greylights

Aktif Üye
13 Haz 2019
56
26
Toshiba mb130t kartlı cihaza modlama yaptım, bir şekilde bekleme resim modunu açmışım. Tv yi kapattığımda bekleyin/ usb içinde resim bulunamadı diyor sonra kapanıyor. Nereden kapatılacağınıı bilen var mı?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Toshiba mb130t kartlı cihaza modlama yaptım, bir şekilde bekleme resim modunu açmışım. Tv yi kapattığımda bekleyin/ usb içinde resim bulunamadı diyor sonra kapanıyor. Nereden kapatılacağınıı bilen var mı?
Tv den profil alın veya modladığınız profil duruyorsa drive veya bir dosya upload sitesine yükleyin link verin kontrol ederim.

Greylights Çevrimdışı

Greylights

Aktif Üye
13 Haz 2019
56
26
Tv de modlamadan sonra kanallarda görüntü vermeme (ses var görüntü yok), reset atma, kapanmama gibi sorunlar oluşuyor. Orjinal sw dosyasını kaybettim. Ayarlardan ilk kurulum yaptıktan sonra modladığımız sw dosyası sıfırlanır mı? Yeni yazılım attım ama sadece update yapmış.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Tv de modlamadan sonra kanallarda görüntü vermeme (ses var görüntü yok), reset atma, kapanmama gibi sorunlar oluşuyor. Orjinal sw dosyasını kaybettim. Ayarlardan ilk kurulum yaptıktan sonra modladığımız sw dosyası sıfırlanır mı? Yeni yazılım attım ama sadece update yapmış.
İlk kurulum modlamayı sıfırlamaz. Full yazılım yüklemeniz gerekecek yazılım isteme konusuna tv arka kapağındaki barkod resmini ekleyiniz.

M Çevrimdışı

manisa

Yeni Üye
4 Nis 2021
4
39
merhaba usb bellekteki pdf dosyalarını vestel smart tvde açmanın bir yolu var mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt