VESTEL 65UD8900 Ürün İncelemesi

M Çevrimdışı

muratkocaturk

Yeni Üye
25 Tem 2018
29
44
bahsettiğin sorun internetten genelde kaynaklanıyor. ama uygulamada da sorun olabilir. yeni bir güncelleme gelirse ekleyeceğim
Bu sorun bizim tv dede var. Kapat düğmesi bile işlemiyor bazen. Çözüm fiş çıkart tak. Bundan dolayı tv nin uzun ömürlü çalışmayacağını düşünüyorum. Umarım garanti süresi bitmeden bozulur. Ç

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu sorun bizim tv dede var. Kapat düğmesi bile işlemiyor bazen. Çözüm fiş çıkart tak. Bundan dolayı tv nin uzun ömürlü çalışmayacağını düşünüyorum. Umarım garanti süresi bitmeden bozulur. Ç
oluyor valla olmuyor desek yalan olur, kendi evimde bile bazen yaşıyorum, ama şunu biliyorum sonuçta bir ''televizyon'' deyip susuyorum :)

G Çevrimdışı

gkg88tr

Yeni Üye
13 Tem 2018
30
36
Bu konuyla ilgili bir takım videolar çektim. Şu dönemde çok yoğun olduğum için servis çağırmayacağım ama ilerleyen günler için elimde tutuyorum. Fiş tak çıkar konusu beni zaten endişelendiriyor. Videoları sizinle paylaşmak isterdim ama boyutları yüksek. F fikoloji

A Çevrimdışı

ALEXIBG

Yeni Üye
18 Nis 2019
3
41
Mrb bende de 65UD8900 modeli var , hangi panel olduğunu merak ettim bir de tv duvarda monte olduğu için arkadaki girişleri tam göremiyorum resmini yollayabilecek olan var mı acaba, şimdiden teşekkür ederim, yanlış yere yazdıysam ksr bakmayın, yeni kayıt oldum foruma

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mrb bende de 65UD8900 modeli var , hangi panel olduğunu merak ettim bir de tv duvarda monte olduğu için arkadaki girişleri tam göremiyorum resmini yollayabilecek olan var mı acaba, şimdiden teşekkür ederim, yanlış yere yazdıysam ksr bakmayın, yeni kayıt oldum foruma
menü 4725 yapıp çıkan resmi paylaşırmısın

A Çevrimdışı

ALEXIBG

Yeni Üye
18 Nis 2019
3
41
menü 4725 yapıp çıkan resmi paylaşırmısın

20190418_131627378079bb02b1a2ca.jpg

M Çevrimdışı

mertsamet 

Aktif Üye
21 Şub 2018
63
televizyona wireless display ile telefondan bağlanabiliyorum ama pcden bağlanamıyorum. Bağlanabilen ve yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
HP Pavilion Power - 15-cb010nt Modeli pc hocam miracast destekliyor ve win10 tvyi görüyor bağlanmaya çalışıyor ama bir türlü bağlanamıyor. Sürücülerim güncel tv'yi sabah son sürüme güncelledim ama yinede olmuyor.
uyuşmazlık söz konusu olabilir, ben kendi televizyonumda pcden bağlanabiliyorum. televizyon yazılımı güncel mi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt