VESTEL 65UD8900 Ürün İncelemesi

G Çevrimdışı

gkg88tr

Yeni Üye
13 Tem 2018
30
36
Arkadaslar merhaba tvye lg soundbar aldim optik kablo ile bagladim. Tivibu uydu alicisi uzerinden yayinlari izliyorum (hdmi uzerinden bagli) ses ile ilgili sorunum bulunmakta. Ses hem soundbar uzerinden hemde tvden geliyor. Cozumu var midir? Bilgisi olanlar yonlendirebilirse sevinirim.. F fikoloji hocam senin bilgin var mi? Konu acmadan bu baslik altinda cozebilir miyim?

Son düzenleme:
grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Arkadaslar merhaba tvye lg soundbar aldim optik kablo ile bagladim. Tivibu uydu alicisi uzerinden yayinlari izliyorum (hdmi uzerinden bagli) ses ile ilgili sorunum bulunmakta. Ses hem soundbar uzerinden hemde tvden geliyor. Cozumu var midir? Bilgisi olanlar yonlendirebilirse sevinirim.. F fikoloji hocam senin bilgin var mi? Konu acmadan bu baslik altinda cozebilir miyim?
ses ayarında huparlörü kapat tv hoparlörünü kapattırmalı...

G Çevrimdışı

gkg88tr

Yeni Üye
13 Tem 2018
30
36
G gkg88tr,
ses ayarında huparlörü kapat tv hoparlörünü kapattırmalı...
oyle bir menu goremedim

AFC7CE61-8D78-49DE-ABA4-9BB1A4C3CF88.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Optik te kontrol etmesi lazimdi, ses çıkışı ayarlarını kontrol ettiniz mi ?
Kulaklık çıkışı modlama ile oluyor ama optikte bilgim yok

G Çevrimdışı

gkg88tr

Yeni Üye
13 Tem 2018
30
36
Optik te kontrol etmesi lazimdi, ses çıkışı ayarlarını kontrol ettiniz mi ?
Kulaklık çıkışı modlama ile oluyor ama optikte bilgim yok

tempImagePyPG49.jpg
tempImageUYKa4R.jpg

Ses çıkışı ile ilgili ayarlarda böyle bir menü var. Orada da resimlerdeki gibi TV harici tek seçenek CEC nedir bilmiyorum ama onu etkin kılınca gelen amfilikatör seçeneği. Her 2 durumda da sesi TV kumandasıyla açınca hem TV hem de soundbardan gelmeye devam ediyor maalesef

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt