VESTEL 65UD8900 Ürün İncelemesi

M Çevrimdışı

mertsamet 

Aktif Üye
21 Şub 2018
63
telefon ile bağlanmayı tekrar denedim hiç bir sıkıntı yok. pc güncellemeleri de tam. Niye böyle oluyor anlamadım :(

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
telefon ile bağlanmayı tekrar denedim hiç bir sıkıntı yok. pc güncellemeleri de tam. Niye böyle oluyor anlamadım :(

Daha önce bağlanabildiniz mi peki hiç?
Benim bildiğim Miracast için Intel işlemci ve Intel kablosuz ağ kartı gerekiyordu sanırım.
Onun haricindeki donanımlarla da miracast yapılabiliyordu sanırım ama Windows 10 bile uyarıyordu diye hatırlıyorum, bağlantınız sağlıklı olmayabilir diye.

M Çevrimdışı

mertsamet 

Aktif Üye
21 Şub 2018
63
daha önce hiç bağlanmayı denemedim hocam. direverlar güncel miracast destekliyor :) bende anlamadım. Ama sanırım pc kaynaklı bir sorun. Çünkü telefon bağlanıyor. Çözeceğim inşallah.

S Çevrimdışı

stalker77

Yeni Üye
9 May 2019
5
46
Herkese merhabalar , forumda yeniyim şöyle bir sorum var:
Vestel 65inc ud8900 modelinden aldık yaklaşık 6-7 ay kadar önce . Genel olarak tv den çok memnununm , fiyat performansta rakipsiz bir ürün bence. Tek sorunum tv nin kumandadan açmak istediğimde açılmamasıydı , prizden çıkarıp tekrar takınca sorun düzeliyordu. Servisi aradım yeni yazılım yüklediler, sorun kısmen düzeldi , ps4 ü ya da Netflixi açınca bazen yine oluyor ekrana görüntü gelmiyor ama kumandadan kapatıp açınca görüntü geliyor. Çok da kafama takmıyorum ama bu bir arızamıdır, yoksa yazılımsal bir şey mi? Tv den otomatik güncelleme yapılabiliyor sanırım ama servisten gelen arkadaşlar kafanıza göre güncelleme yüklemeyin demişlerdi o yüzden ben de daha fazla sıkıntı yaratmasın diye hiç ellemedim. Panel sanırım Samsung , menüde karbon simgesi var.

M Çevrimdışı

muratkocaturk

Yeni Üye
25 Tem 2018
29
44
Herkese merhabalar , forumda yeniyim şöyle bir sorum var:
Vestel 65inc ud8900 modelinden aldık yaklaşık 6-7 ay kadar önce . Genel olarak tv den çok memnununm , fiyat performansta rakipsiz bir ürün bence. Tek sorunum tv nin kumandadan açmak istediğimde açılmamasıydı , prizden çıkarıp tekrar takınca sorun düzeliyordu. Servisi aradım yeni yazılım yüklediler, sorun kısmen düzeldi , ps4 ü ya da Netflixi açınca bazen yine oluyor ekrana görüntü gelmiyor ama kumandadan kapatıp açınca görüntü geliyor. Çok da kafama takmıyorum ama bu bir arızamıdır, yoksa yazılımsal bir şey mi? Tv den otomatik güncelleme yapılabiliyor sanırım ama servisten gelen arkadaşlar kafanıza göre güncelleme yüklemeyin demişlerdi o yüzden ben de daha fazla sıkıntı yaratmasın diye hiç ellemedim. Panel sanırım Samsung , menüde karbon simgesi var.

Hayırlı olsun. Aynı dert bizde de var. Fiş çıkartıp takıyoruz.

S Çevrimdışı

stalker77

Yeni Üye
9 May 2019
5
46
Güncelleme işlerinden pek anlamıyorum , cesaret de edemiyorum açıkçası daha kötü olur diye, tv üzerinden güncellenebiliyor mu acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt