VESTEL 65UD8900 Ürün İncelemesi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Paylaşırsanız sevinirim.
full ;
FULL yazılım yükleme yöntemi

Bu Yöntemdeki sıralama şu şekildedir

1- FAT 32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine uygun yazılım KLASÖRSÜZ olarak yerleştirilir
2- TV fişi çekilir
3- Bellek TV ye takılır
4- Uzaktan kumandanın OK butonuna basılı tutularak TV fişi takılır
5- STBY ışığı hızlı hızlı yanıp sönmeye başladığında OK butonu bırakılır. yükleme 5-10 dk içerisinde biter
___________________________________________________________________________________
çekirdek yazılım:
ÇEKİRDEK yazılım yükleme yöntemi:

1- FAT32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine uygun yazılım yerleştirilir
2- USB tv ye takılır
3- MENU 1505 kodlanır ve ''Yüklemek istiyormusunuz'' sorusuna EVET cevabı verilir

iki dakika içerisinde TV işlemleri tamamlayarak kendisi açılacaktır.
----------------------------------------------------------------------------
not yazılım ile doğabilecek sorunlar için lütfen formu detaylı okuyun. full yazılım ardından televizyonun sıfırlanacağını unutmayın.

M Çevrimdışı

muratkocaturk

Yeni Üye
25 Tem 2018
29
45
full ;
FULL yazılım yükleme yöntemi

Bu Yöntemdeki sıralama şu şekildedir

1- FAT 32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine uygun yazılım KLASÖRSÜZ olarak yerleştirilir
2- TV fişi çekilir
3- Bellek TV ye takılır
4- Uzaktan kumandanın OK butonuna basılı tutularak TV fişi takılır
5- STBY ışığı hızlı hızlı yanıp sönmeye başladığında OK butonu bırakılır. yükleme 5-10 dk içerisinde biter
___________________________________________________________________________________
çekirdek yazılım:
ÇEKİRDEK yazılım yükleme yöntemi:

1- FAT32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine uygun yazılım yerleştirilir
2- USB tv ye takılır
3- MENU 1505 kodlanır ve ''Yüklemek istiyormusunuz'' sorusuna EVET cevabı verilir

iki dakika içerisinde TV işlemleri tamamlayarak kendisi açılacaktır.
----------------------------------------------------------------------------
not yazılım ile doğabilecek sorunlar için lütfen formu detaylı okuyun. full yazılım ardından televizyonun sıfırlanacağını unutmayın.

Teşekkür ederim. 3.62.13'e geri dönebildim. Sorun çözüldü.
Desteğiniz için tekrar teşekkürler.

G Çevrimdışı

gkg88tr

Yeni Üye
13 Tem 2018
31
36
Merhabalar,

TVyi sipariş ettim yarın elimde olur muhtemelen, servis kurulumu için gelen arkadaşlara test amaçlı neleri denetebilirim? Hangi testleri yapmak gerekir ölü piksel, ışıl sızması vs. anlamında onlarla beraber tvyi kontrol ederken? Yönlendirebilecek olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar,

TVyi sipariş ettim yarın elimde olur muhtemelen, servis kurulumu için gelen arkadaşlara test amaçlı neleri denetebilirim? Hangi testleri yapmak gerekir ölü piksel, ışıl sızması vs. anlamında onlarla beraber tvyi kontrol ederken? Yönlendirebilecek olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim..

WhatsApp-Image-2018-11-12-at-15.01.41-1785e2fd5d371b310.jpg

WhatsApp-Image-2018-11-12-at-15.01.49514162fba7421446.jpg

WhatsApp-Image-2018-11-12-at-15.01.556643b76ec3f94622.jpg

WhatsApp-Image-2018-11-12-at-15.02.011e3077518be07852.jpg

KN958 Çevrimdışı

KN958

Yeni Üye
13 Kas 2018
34
36
Benim tv'nin kurulumu bugün yapıldı. Gelen arkadaşlar duvara monte ettiler, F fikoloji hocamın tarif ettiği şekilde piksel testi yaptırdım, ölü piksele rastlamadım. Yalnız karanlık ortamda siyah ekranda köşelerden ışık sızması var sanırım. Yarın fotoğraf ekleyeceğim. TV'yi çok beğendim, renk canlılığı, izleme açısı, ses, uygulamalar olsun, gayet tatmin edici. Yalnız şu ışık sızması biraz kafamı karıştı. Siz değerli arkadaşlardan da fikir rica edeceğim.
Saygılar.

Geri
Üst Alt