VESTEL 65UD8900 Ürün İncelemesi

M Çevrimdışı

muratkocaturk

Yeni Üye
25 Tem 2018
29
45
Merhaba,
Bizim 65UD8900'de smartTV üzerinde netflix, youtube ve tivibu kullanıyoruz.
Haftada 1-2 defa smartTV açılmama sorunu yaşatıyor. TV smart düğmesine basınca progress bar açılıyor fakat smart TV arayüzü gelmiyor. Çözüm olarak TV'yi kapattıktan sonra fişi çıkartıp takmayı bulduk. Benzer sorunla karşılaşan var mıdır? Çözümü var mıdır?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
20180816_150504.jpg

bende 65ud8900 kullacilari arasına yeni katıldım. televizyon tam bir fiyat performans ürünü. ancak ps4 pro mu bağladığında bir türlü hdr yi aktif hale getiremedim. acaba yazılımla ilgili olabilir mi?

HDMI yı gelişmiş moıda aldınız mı azizim ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba,
Bizim 65UD8900'de smartTV üzerinde netflix, youtube ve tivibu kullanıyoruz.
Haftada 1-2 defa smartTV açılmama sorunu yaşatıyor. TV smart düğmesine basınca progress bar açılıyor fakat smart TV arayüzü gelmiyor. Çözüm olarak TV'yi kapattıktan sonra fişi çıkartıp takmayı bulduk. Benzer sorunla karşılaşan var mıdır? Çözümü var mıdır?[/QUOTE)

Seri numarası ve sürüm bilgisi veririmisiniz rica etsem :ok

M Çevrimdışı

muratkocaturk

Yeni Üye
25 Tem 2018
29
45
Tamam çarşamba günü bana yeniden yazıp hatırlatırmısınız lütfen, kök yazılımı değiştirerek deneyelim tekrar :ok
Adem Helvacı Ado bey, galiba youtube uygulamasından kaynaklanıyor sorun. Bugün yine başıma geldi, youtube'ten oturumu kapatarak çıkmaya çalışınca yükleme ekranında kaldı TV, sonra exit ile TV ekranına dönüş yaptım. Fakat ne zaman tekrar smartTV düğmesine bassam tekrar siyah sol üstte yükleme ikonu (progress bar) olan ekranda takılı kalıyor, açılmıyor smartTV, exit düğmesi ile tekrar TV ekranına dönülebiliyor.

Muratovsky Çevrimdışı

Muratovsky 

Aktif Üye
1 Tem 2018
56
Benim cihazda yazilim yukseltme: V.2.40.14.0 Uygulama surumu: V.1.4.0.3 olarak goruluyor. Yazilim yukseltmeye basinca yeni yazilim bulamiyor. Siz yeni yazilima nasil yuklediniz? Birde yeni yazilim olunca ne faydasi var?

M Çevrimdışı

muratkocaturk

Yeni Üye
25 Tem 2018
29
45
Adem Helvacı Ado bey, galiba youtube uygulamasından kaynaklanıyor sorun. Bugün yine başıma geldi, youtube'ten oturumu kapatarak çıkmaya çalışınca yükleme ekranında kaldı TV, sonra exit ile TV ekranına dönüş yaptım. Fakat ne zaman tekrar smartTV düğmesine bassam tekrar siyah sol üstte yükleme ikonu (progress bar) olan ekranda takılı kalıyor, açılmıyor smartTV, exit düğmesi ile tekrar TV ekranına dönülebiliyor.
Adem Helvacı Ado Bey, konuyu hatırlatmamı istemiştiniz. Müsait olduğunuzda bakabilir misiniz?

selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
Kutusuz kaç kg tv
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem Helvacı Ado kardeş,

Hitachi 65HT1700UD modeliyle ilgili hiç inceleme ve kullanıcı yorumu olmaması nedeniyle Vestel 65UD8900 modelini düşünüyorum. Bu modelde HDR aktif oluyor galiba. Alacağım TV fabrikadan gönderim olacağından yeni seri üretim olacağını varsayıyorum. Bu durunda Samsung VA olma ihtimali çok yüksek galiba dimi?

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

gkg88tr

Yeni Üye
13 Tem 2018
31
36
Bu tv de konsol oynama şansı olan oldu mu? Henüz tv bakma sürecini aşamadım. Bu tv halen f/p ürünü olduğu için düşünüyorum. PS4 veya XBOX oynamış olan ve kayma vs. 4K deneyimi hakkında yorumu olan varsa ve yazabilirse çok sevinirim. Benim için en önemli kriterlerden biri bu.

Geri
Üst Alt