Uydu alıcısı arada kaldım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ama ben kapatıyorum artık ,yarın erken kalkıp köyden eve döneceğim ,sana iyi mesailer,bana iyi geceler sevgili C cemel :)
Araştıracağım mutlaka :ok

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Teşekkür ederim gurub için, bana sdk olsa yeter,gx6605d :hihi
Oscam artık işe pek yaramıyor sevgili OMEGA OMEGA ,ama server önemli tabii :)
Ful olan "online" da yıllık mı yoksa ömür boyu" mu acaba :alala
geç cevap için kusura kalma üstad, kaç zamandır yoktum, iks 3 yıllık bizim erge ekibi veriyor, birde 1 yıllık diğer uygulamalar için cihaz altındaki barkot'u thcam bölümüne yazmak yeterli oluyor,
ayrıca cihazı almayı düşünürsen çankaya ya gitmene gerek yok ben hal ederim sana biraz daha hesaplı olur. selamlar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
geç cevap için kusura kalma üstad, kaç zamandır yoktum, iks 3 yıllık bizim erge ekibi veriyor, birde 1 yıllık diğer uydulamalar için cihaz altındaki barkot'u thcam bölümüne yazmak yeterli oluyor,
ayrıca cihazı almayı düşünürsen çankaya ya gitmene gerek yok ben hal ederim sana biraz daha hesaplı olur. selamlar
Ne kusuru sevgili OMEGA,sende bir sıkıntı olmasın ,umarım da yoktur inşallah.Cihazı alacak olursam kesin seninle irtibata geçerim ,ama zaten gidemem,hanım dışarı çıkartmıyor desem yalan olmaz ,hapis etti beni eve :hihi ,kablo alacağım "şimdi sırası değil ,yaza doğru gidersin" diyor (gıda çarşısına gitmem lazım,uygun fiyata almak için) :)

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
telegram kullanıyorsan hangi uyduların server performansını test etmemi istiyorsan yapar gönderirim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
telegram kullanıyorsan hangi uyduların server performansını test etmemi istiyorsan yapar gönderirim
Teşekkür ederim ,ben daha watsapa alışamadım :),o konularda çok geriden geliyorum ,hatta bazen" teknoloji özürlüsüyüm" diyorum da inanmıyorlar bana, tabii o konularda ,özellikle oğlan kardeşim :)
Depremde oğlumu watsaptan arayamadım ,düşünebiliyormusun ,oğlum beni aradı :)

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Ne kusuru sevgili OMEGA,sende bir sıkıntı olmasın ,umarım da yoktur inşallah.Cihazı alacak olursam kesin seninle irtibata geçerim ,ama zaten gidemem,hanım dışarı çıkartmıyor desem yalan olmaz ,hapis etti beni eve :hihi ,kablo alacağım "şimdi sırası değil ,yaza doğru gidersin" diyor (gıda çarşısına gitmem lazım,uygun fiyata almak için) :)
yengem çok müthiş bir iş çıkarmış, ne mutlu sana engel koyabiliyorsa... inan çok mecburi bir şey olmadıkça dışarı çıkan insanın aklına şaşarım... bu arada şükürler olsun iyiyim kendimizi korumaya çalışıyoruz şimdiye kadar da başarılı oldu bundan sorasına da önce tedbir sora tevekkül edeceğiz. sevgilerimle abim...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt